CS2 skin fiyatlarını düşürdü

Dr X

Centipat
Daha fazla  
Dopplerlar hariç bütün skinlerin fiyatları düşüyor. 3 gün önce 3885 yuana 2 kere alıcı bulan eldivenimi, API keyim çalınmış olması dolayısıyla satamamıştım. Şimdi problemi düzelttim ama 150 yuan altına koysam bile kimse iplemiyor.

Zaten adamlar Paris indirimlerini de bitirmemişler, bu kadar açgözlü ve vizyonsuz bir şirket olamaz. Tamam bu gelir takımlara gidiyor da, bunların çoğunluğunu zaten yatırımcılar alıyor. Bunlar bu kafayla diğer majorleri de arka plansız yapar. Sanıyorlar ki diğerlerini de arka plansız yapınca Paris gibi, Antwerp gibi satılacak.

Yeni oyun çıktı (güncelleme falanj demeyin şimdi) ama skin fiyatları, dopplerlar hariç, çakıldı. Küçük bir ihtimaldi bu ama Volvo şaşırtmadı, CS:GO ile CS2'yi yan yana koyup CS2 daha iyi demek için cidden kör olmak lazım. İnsanlar görünüşü kıstas alsa CS oynamaz. Bence CS'nin yatırımlık kısmı yavaş yavaş sona erecek.

Sizin görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar zaten oyunculara bağlı şeyler, Valve bir şeyi düşürüp arttırmıyor ki, pazarı oyuncular yaratıyor. Sen ben yani.

O sırada volvo
1695909893328.png

Benim envanterimde mevcut olan hiçbir silahta düşüş olmadı. Her skini etkilemedi.
Cash fiyatından bahsediyorum, özellikle high tier skinlerin, steam fiyatlarında çok değişim yok zaten.. 3 gün önce ortalama 15k ya satılmış skin, doppler değilse şu an 14k ya satamazsın cash fiyatına.

Api api! Yatırımım çöp oldu api. Cs 2 çöp eeüüğğğ eeee (!)

Konu sahibi temsili:
Eki Görüntüle 1960048
Benim yatırımım çöp olmadı. Aksine 3 ay önce aldığım kelebek doppler phase 2 fiyatı bin dolardan fazla arttı. Eldiveni 8k ya almıştım zaten. Bu işin yatırım kısmı bitti dedim. Benim toplasan 20k yatırırmım vardır, en dipten alınan hololar. Kimsenin ağladığı yok, ama Türkiye gibi bir ülkede böylesine bir borsadan, normal borsadakinden çook daha fazlasınıı kazanıyordunuz. Cebinde 5 kuruş para olduğunda ve biraz dünyaya ve kendi ülkene baktığında anlarsın ne demek istediğimi. Hepimiz bundan mahrum oluyoruz, seni beni yok.

Dopplerlar hariç bütün skinlerin fiyatları düşüyor. 3 gün önce 3885 yuana 2 kere alıcı bulan eldivenimi, API keyim çalınmış olması dolayısıyla satamamıştım. Şimdi problemi düzelttim ama 150 yuan altına koysam bile kimse iplemiyor.

Zaten adamlar Paris indirimlerini de bitirmemişler, bu kadar açgözlü ve vizyonsuz bir şirket olamaz. Tamam bu gelir takımlara gidiyor da, bunların çoğunluğunu zaten yatırımcılar alıyor. Bunlar bu kafayla diğer majorleri de arka plansız yapar. Sanıyorlar ki diğerlerini de arka plansız yapınca Paris gibi, Antwerp gibi satılacak.

Yeni oyun çıktı (güncelleme falanj demeyin şimdi) ama skin fiyatları, dopplerlar hariç, çakıldı. Küçük bir ihtimaldi bu ama Volvo şaşırtmadı, CS:GO ile CS2'yi yan yana koyup CS2 daha iyi demek için cidden kör olmak lazım. İnsanlar görünüşü kıstas alsa CS oynamaz. Bence CS'nin yatırımlık kısmı yavaş yavaş sona erecek.

Sizin görüşleriniz neler?

benim envanterimdeki skinlerin hepsinin fiyatı aynıda senin olay farklı. örneğin ürünün piyasası 50 TL ama stok bitiyor birisi 5 k yazıyor ama satılmıyor sonra da onun piyasası 5 k sanıyor insanlar.

Herkesin bildiği şey sır değildir. Herkes CS2 gelince her şey uçacak diye geziniyordu, ne oldu? Sürü psikolojisiyle hareket etmenin sonucu bu.

Herkesin bildiği şey sır değildir. Herkes CS2 gelince her şey uçacak diye geziniyordu, ne oldu? Sürü psikolojisiyle hareket etmenin sonucu bu.
Oyunu biraz daha iyi yapsalardı kesinlikle uçacaktı zaten. Güzel hype yakalamıslardı. Herifler liseli gamedeveloperlar gibi acele edip hazır olmayan, cs konseptine pek uygun olmayan bir oyun çıkardılar.Ne diye yaz diye tutturdular anlamadım. Hadi yaptın da mübarek hangi mantıkla cs go yu siliyorsun? Valve ı çok vizyonsuz insanlar yönetiyor ondan emin olduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı