Skinler satılmalı mı?

Eren.Duran

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, çok olmasa da CS:GO DA130 gibi bir cüzi miktara tekabül eden skinlerim var. Bunları satıp oyun almalıyım gibi düşünüyorum hazır yaz indirimleri bitince dolar 25.5'a sabitlenecek diyorlar. Sizce satmalı mıyım? Satarsam hangi oyunu önerirsiniz? Hafif hikayeli ama genelde freedom gezebildiğimiz FPS vs. oyunları severim.

İleride paraya sıkıştığın zaman satabilirsin. Bizim bir tanıdık var onun çok skini vardı. Şimdi artık büyüdü falan hepsini sattı telefon aldı.

İleride paraya sıkıştığın zaman satabilirsin. Bizim bir tanıdık var onun çok skini vardı. Şimdi artık büyüdü falan hepsini sattı telefon aldı.

130 TL gibi bir para için böyle bir şey yapılmaz, indirimlerde sevdiğiniz ve güzel indirimde olan oyun varsa satıp alın bence.

Bu istekler için bütçe 30 TL daha arttırılıp Dying Light 2 alınabilir zor ama kalite istersen Sekiro alınabilir bütçe 15 TL artarsa artmazsa 130 TL'ye indie oyun zor bulunuyor artık.

Eger ouniyacak oyunun yoksa... sana kalmış ama suan satmak en yanlis zaman. Şuan skinler en düşük fiyatlarda satiliyor.

Oyun önerisi olarak FPS sevdiğin için Metro Exodus'u öneririm hem fiyatı da şu an gayet ucuz. Dersen ki biraz daha katıp daha uzun süren bir FPS oyunu istiyorum Dying Light 2 öneririm şu an da kendim oynuyorum oynanışı bayağı keyifli.

FPS oyunu olmasa da herkesin deneyimlemesi gerektiğini düşündüğüm Souls like türü olarak Sekiro'yu kesinlikle öneririm başlarda çok zorluyor alışınca çok eğlenceli bir oynanışı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı