CS:GO skinler satılmalı mı?

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da skin almıştım ve şimdi fiyatlar uçtu, sizce CS2'de daha da artar mı yoksa şimdi satayım mı?

AK-47 | simsiyah savaş görmüş- 100TL.
Saçma | nswc seal- 83 TL.

Ajanlar her zaman kar ettirir hele hele kadın ajanlar çünkü sadece operasyonlarla geliyorlar. Keleşi eğer sevmiyorsan satabilirsin şu anda zaten aktif havuzdaki kasadan çıktığından dolayı bir sürü var.

Şimdi fiyatların yükselmesi hype işte. İlk haber geldiğinde de uçmuştu. Ama CS2 hypeı biraz uzun sürebilir çünkü talebin artması gerek bunun için de devrimsel bir şey olması lazım.

Fiyatların yükselmesi hype değil galiba, @Metin Eren Türkmen hocam açıklamıştı, Steam satışlarında bug var, son fiyata koyduğum eşyalar satılmıyor. (sizde nasıl bilemiyorum.)
Steam satış listesi de kafayı yemiş durumda.

1688836998741.png

Gördüğün gibi 3 tane satılmış, sipariş fiyatı da düşük, satılmamasınında sebebi o, Steam eşya satılmaması ile ilgili konum var, profile gidip bakabilirsin.

1688837118505.png

Satış listeleri yukarıda, düşükten yükseğe doğru sıralanıyordu normalde, hala bugta.
Görseller örnek.

Fiyatların yükselmesi hype değil galiba, @Metin Eren Türkmen hocam açıklamıştı, Steam satışlarında bug var, son fiyata koyduğum eşyalar satılmıyor. (sizde nasıl bilemiyorum.)

Eki Görüntüle 1853686

Gördüğün gibi 3 tane satılmış, sipariş fiyatı da düşük, satılmamasınında sebebi o, Steam eşya satılmaması ile ilgili konum var, profile gidip bakabilirsin.

Eki Görüntüle 1853689

Satış listeleri yukarıda, düşükten yükseğe doğru sıralanıyordu normalde, hala bugta.
Görseller örnek.
Hocam bu da AK-47 Asiimov fiyatı. Tam alacaktım bir baktım 4 günde 600 TL fırlamış, ne yapacağımı şaşırdım. Bu böyle devam edecek mi? Steam bu bug'ın farkında mı? Düzeltirler mi?
fdgfdgfdggfd.png

Eki Görüntüle 1853686

Eki Görüntüle 1853689

Görseller örnek.
Ben de duymuştum hocam arkadaşım skin satmaya çalışırken 100 liralık item 800-900 olarak gösteriyormuş.Teşekkür ederim ben hype'i fiyatların hızlı yükselmesi diye biliyordum.

Geri
Yukarı