CS2 subtick olayı nasıldır?

İbo6788

Femtopat
Daha fazla  
Kardeşlerim CS2 oyunu hala kapalı beta ama bazılarında var, şimdi olanlara sorum var: Bu subtick olayı hakikaten var mı? Yani fark edebiliyorsunuz mu vuruş hissiyatı falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şey soracağım eğer böyleyse şimdi iyi ekipmanı olanlar mi Daha iyi olacak. Hani gecikme süresi vb var ya mouse klavyeler de vb. saçma bir soru mu hiç bilmiyorum ama sormak istedim :D

Bir şey soracağım eğer böyleyse şimdi iyi ekipmanı olanlar mi Daha iyi olacak. Hani gecikme süresi vb var ya mouse klavyeler de vb. saçma bir soru mu hiç bilmiyorum ama sormak istedim :D
Klavye ve farelerde bulunan gecikme değerleri tick rate ile birleştiği zaman evet daha olumsuz bir senaryo çıkarıyordu ortaya, ama şimdi ortalama klavye ve ortalama bir fare ile subtick ile daha az gecikme olacağından daha olumlu bir senaryo ile karşılacak oyuncular.

En yakın zamanda bunu Valorant'a da bekliyorum Valorant oyuncusuyum ama CS2 daha iyi olursa hesabımı satıp direk CS'ye geçerim.

CS:GO şu haliyle bile Valorant'dan daha iyi. Baştan beri CS:GO oynasaydınız envanterinizi ederi kadar satabilirdiniz ;).

Geri
Yukarı