CS2 subtick teknolojisini nasıl buldunuz?

İbo6788

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 daveti gelenlere sorum olacak. Subtick teknolojisini nasıl buldunuz, yani mermiler gidiyor mu? Bazen oldu mu ki mermiler gitmesin?

Tuhafıma gitti. Adam vuramıyorum, alışmam zaman alıcak.

Onu bunu bırakında AWP'yi resmen Valorant'daki Operator silahına döndürmüşler. İğrenç olmuş.
Scout'da mermiler gitmiyor, AK'nin hasarı azaltılmış. Deagle ile body vuruyorum kafa gidiyor..

Ne teknolojisi be hocam rezalet bir beta sundular bize adamlar. ani FPS düşüşü ile geldi karşımıza en önemlisi optimizasyon diye bir şey getirmemisler oyuna.

Beta diye mi bilmiyorum ama öyle drop giriyor ki oyuna, exit çekip ban yiyorum sinirden.
Hocam herkes şikayetçi oyuna optimizasyon adını bile getirmemişler Twitter hesaplarına bakıyorum herkes ani FPS düşüşü yaşıyoruz donmalar takılmalar kasmalar yaşıyoruz diye yazmışlar Valve görmemezlikten gelip abuk sabuk saçma tweetler atıyor ben ilk kez CS hayatımda bir oyun versiyonundan bu kadar soğudum Valve iyice gözümden düştü.

Arkadaşım fanı yükseltip oynamaya başladığını söyledi. AMD sistemde şu an donma kasma hiçbir şey olmuyor diyor. Akşam deneyeceğim bakalım. GPU fanı biraz arttıralım.

Hocam herkes şikayetçi oyuna optimizasyon adını bile getirmemişler Twitter hesaplarına bakıyorum herkes ani FPS düşüşü yaşıyoruz donmalar takılmalar kasmalar yaşıyoruz diye yazmışlar Valve görmemezlikten gelip abuk sabuk saçma tweetler atıyor ben ilk kez CS hayatımda bir oyun versiyonundan bu kadar soğudum Valve iyice gözümden düştü.
Valve'ın bitirmediği iş olmadı, optimizasyon sorununu umarım çözerler. 400+ fps alırken 240-300 arası fps alabiliyorum ara ara 240 aşağısına da düşüyordur sanırım. Bugün 1 kere drop yedim onun dışında da hiç yemedim. Genel performans sorunları hariç ben beğendim açıkçası.

Valve'ın bitirmediği iş olmadı, optimizasyon sorununu umarım çözerler. 400+ FPS alırken 240-300 arası FPS alabiliyorum ara ara 240 aşağısına da düşüyordur sanırım. Bugün 1 kere drop yedim onun dışında da hiç yemedim. Genel performans sorunları hariç ben beğendim açıkçası.
Hocam adamların umurunda olmuyor inan ani FPS düşüşü filan adamlar görmezden gelip duruyor sanırım ben Valve'yi yanlış tanımışım umarım düzeltirler ama sanmıyorum hocam Valve'yi o kadar şikayet ediyor tweetle millet ani FPS düşüşü yaşanıyor optimizasyon zayıf diye Valve görmezden geliyor resmen hiç performans kaybının farkındayız diye bir tweet bile atmıyor yazık cidden.

Geri
Yukarı