CS20 kasası nereden elde edilir?

Teşekkür ederim bunlar hiç düşmüyor diye biliyorum bunlardan alıp 3 yıl bekletmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı yatırım için başka öneriniz var mı bütçe 250-270 TL civarında.
Hocam rare olmayan ve rare olacağı daha yakın kasaları almanızı öneririm, eğer 3 yıl kadar saklayacaksanız. Yılan ısırığı veyahut parçalanmış kasası (parçalanmış ağ kasası değil) rare havuzunda değiller ve rare olucaklar. Clutch kasası rare olması gerekir iken hala rare olmadı, fiyatından dolayı Clutch önermiyorum bütçeniz düşük olduğu için.

Yeni bir operasyon geldiği zaman fiyatlar düşer, o vakit almanızıda öneririm. Tabii karar sizin. :)

Hocam rare olmayan ve rare olacağı daha yakın kasaları almanızı öneririm, eğer 3 yıl kadar saklayacaksanız. Yılan ısırığı veyahut parçalanmış kasası (parçalanmış ağ kasası değil) rare havuzunda değiller ve rare olacaklar. Clutch kasası rare olması gerekir iken hala rare olmadı, fiyatından dolayı Clutch önermiyorum bütçeniz düşük olduğu için.

Yeni bir operasyon geldiği zaman fiyatlar düşer, o vakit almanızıda öneririm. Tabii karar sizin. :)

Mantıksız değil zamanında 5-10 kuruşa satılan eldiven ve operation breakout kasalarının birisi şu an tanesi 50 diğeri 70TL.

Yani dediğinize göre artık düşmeyen kasa almaktansa benim bütçede nadir kasa almak daha mantıklı değil mi?

Hydra operasyon kasası değil mi? Operasyon kasası düştüğünü hiç görmedim hocam. Demek ki düşüyor ama diğer kasalara oranla çok daha fazla nadir düşüyor o halde.

Oyundaki her itemin düşme ihtimali var. Var ama çok düşük ihtimaller. Hala parçalanmış kasası düşmeye devam ediyor. Bana da yaban ateşi kasası düştü.

Oyundaki her itemin düşme ihtimali var. Var ama çok düşük ihtimaller. Hala parçalanmış kasası düşmeye devam ediyor. Bana da yaban ateşi kasası düştü.
Rare pooldakiler düşme ihtimali var evet ama Riptide, Brokenfang, Parçalanmış ağ kasası, eSpor 2013-2014 kasaları dediğim gibi %0.001 bile değil hiç düşmüyor yani artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı