CS20 kasası nereden elde edilir?

Rare pooldakiler düşme ihtimali var evet ama Riptide, Brokenfang, Parçalanmış ağ kasası, eSpor 2013-2014 kasaları dediğim gibi %0.001 bile değil hiç düşmüyor yani artık.

Düşüyor ama ortalama 10000 kişi arasında birisine düşüyor ve biz görmüyoruz.

Düşüyor ama ortalama 10000 kişi arasında birisine düşüyor ve biz görmüyoruz.
Hocam bahsettiğiniz 10000 kişiden birine düşen kasa parçalanmış kasa. Parçalanmış ağ kasası sadece operasyon süresince düşüyordu. İkisi farklı, birisi rare poolda düşme ihtimali çok düşük, diğeri yani parçalnmış ağ kasası hiç düşmüyor çünkü operasyon sırasında düşürülebiliyordu.

Hocam bahsettiğiniz 10000 kişiden birine düşen kasa parçalanmış kasa. Parçalanmış ağ kasası sadece operasyon süresince düşüyordu.

Operasyon bittikten sonra da nadiren düşmeye devam ediyor. Parçalanmış kasası 100 kişiden 2-3 kişiye düşüyor.

Operasyon bittikten sonra da nadiren düşmeye devam ediyor. Parçalanmış kasası 100 kişiden 2-3 kişiye düşüyor.
Parçalanmış kasası düşer ama parçalanmış ağ kasası düşmez.

Dosya Ekleri

• asdasd123123asdasd.PNG
    asdasd123123asdasd.PNG
    273,2 KB · Görüntüleme: 29
Maç sonu Dragon Lore bile düşüren var, CS20 ne ki

Az önce recoil case düştü ama Steam Guard aktifleştirdiğim için pazar kullanamıyorum 2 haftaya fiyatı çok düşer mi?

2 hafta sonra pazarı kullanabiliyorum.

Az önce recoil case düştü ama Steam Guard aktifleştirdiğim için pazar kullanamıyorum 2 haftaya fiyatı çok düşer mi?

2 hafta sonra pazarı kullanabiliyorum.
Hocam bu konuda yapabiliceğiniz bir şey yok. Düşer mi düşmez mi ne kadar düşer yükselir bilinmez ama takas izniniz var mı? Yani takas yapmak istediğiniz de kısıtlama var mı?

Dosya Ekleri

• hata2.png
    hata2.png
    135 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı