CS2'de 7 yıllık hesaba VAC ban atıldı

Mr.Scofield

Kilopat
Daha fazla  
CS2 bana VAC ban atmış. Asla hile kullanmadım haksız yere bana oyun yasağı getirmiş. Son 2 haftada 100 saatim var. Oyunda karşımda en az 20 tane hile gelmiştir. Bunlar etrafta gezerken geldi benim 7 yıllık rozet dolu hesabımda ban atmış. Sadece dün yaşanan olaydan bahsedeyim. Dün seçkin maçında 2 kez takım arkadaşım tarafından öldürüldüm ve adam sesli sohbette bunu bilerek yaptığını itiraf ederek dalga geçti. Ben de yediremedim ben de 2 rounda da aynı şekilde onu öldürdüm. Ne hikmetse ona yasak vermezken bana hemen 30 dakikada ban verdi. Ben de kapadım. Yattığım sabah kaltığımda VAC ban atmış. Eminim ki bu oyunun adaletsiz yönetim sistemi ben dahil milyonlarca oyuncuyu hayatından CS2'yi sildirecek düzeye ulaştı: Söyleyecek söz yok. Valve pişmanlıktır, rezilliktir.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2 bana VAC ban atmış. Asla hile kullanmadım haksız yere bana oyun yasağı getirmiş. Son 2 haftada 100 saatim var. Oyunda karşımda en az 20 tane hile gelmiştir. Bunlar etrafta gezerken geldi benim 7 yıllık rozet dolu hesabımda ban atmış. Sadece dün yaşanan olaydan bahsedeyim. Dün seçkin maçında 2 kez takım arkadaşım tarafından öldürüldüm ve adam sesli sohbette bunu bilerek yaptığını itiraf ederek dalga geçti. Ben de yediremedim ben de 2 rounda da aynı şekilde onu öldürdüm. Ne hikmetse ona yasak vermezken bana hemen 30 dakikada ban verdi. Ben de kapadım. Yattığım sabah kaltığımda VAC ban atmış. Eminim ki bu oyunun adaletsiz yönetim sistemi ben dahil milyonlarca oyuncuyu hayatından CS2'yi sildirecek düzeye ulaştı: Söyleyecek söz yok. Valve pişmanlıktır, rezilliktir.
Mail ile iletişime geçmeyi denedin mi?

Hatalı VAC banlar oranı çok çok düşük olsa da olabiliyor. Gerçekten masumsanız VAC banı açtırabilirsiniz. Forumda açtıran/açtırdığını iddia eden bir kaç kişi görmüştüm.

VAC sistemi oyununuzu izleyip karar vermez. Bilgisayarda oyuna müdahale eden bir uygulama varsa bunu tespit eder ve ona göre yasaklama alırsınız.
Tabii ki tamamen kusursuz çalışmaz ancak haksız yere yasaklama alanların neredeyse hepsinin yasaklamaları geri alınmakta.
En son AMD yazılımıyla ilgili problem çıkmıştı, o da düzeltildi.
Yani hile yazılımı kullanmıyorsanız endişe etmeyin. Overwatch sistemi de şu an devre dışı.

Niye yediğine dair bir sebep yazıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı