CS2 VAC ban atıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam rezil oluyorsunuz şu an. Konuyu okumadan yorum yapmasaydınız keşke.
Bir tomar insan rezil oldu zaten. Bir de ağızların gere gere "Ne yapacaksın, yeni hesap alıp bir daha hile açmayacaksın" diyorlar. Aynen kanka ondan.

Evet kaldırıldı.
Valve açıklama yaptı diyorsun adam hala olumsuz atıyor haha. Gidip Valve duyurularına bakmaya üşeniyor eleman.

Arkadaşa hile diyen şahıslar bence bu konuda çok da fazla fikir belirtmesin. Bu oyunda 1000 küsur saatim var ve 13 gün önce banlandım. Bilgisayarımda hiçbir 3. parti yazılım yüklü değil. Hocam inşallah banınız kaldırılır ben de kaldırılmasını bekliyorum.
Aaaa olur mu hiç? Onlar her şeye sazan gibi atlayacaklar pek bilir kişiler. Laf sokmadan da duramazlar.

Ben de VAC ban yedim ve 600 dolarlık envanterimden oldum sanıyordum. Sürekli twiterden falan gelişmeleri takip ediyordum ve CS'nin resmi sayfasından açıklama geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linki buraya bıraktım ama envanterim ucuza da olsa satıp uzaklaşacağım bu oyundan. Hiçbir şeyi hak etmiyor.
Yalan söylüyorsun gerçek değil bu hile açtı konu sahibi ondan ban yedi!!!

Son düzenleme:
Bir tomar insan rezil oldu zaten. Bir de ağızların gere gere "Ne yapacaksın, yeni hesap alıp bir daha hile açmayacaksın" diyorlar. Aynen kanka ondan.

CS2 açıklama yaptın diyorsun adam hala olumsuz atıyor haha. Gidip Valve duyurularına bakmaya üşeniyor eleman.
Ben de bir tık rezil oldum çaktırma. İlk sayfaya ben de mesaj yazmıştım ama sonra işin aslı kısa sürede ortaya çıkınca özrümü diledim. Günler sonra gelip de konuyu bilmeden yorum yapıp rezil olmaktan iyidir.

Ben de bir tık rezil oldum çaktırma. İlk sayfaya ben de mesaj yazmıştım ama sonra işin aslı kısa sürede ortaya çıkınca özrümü diledim. Günler sonra gelip de konuyu bilmeden yorum yapıp rezil olmaktan iyidir.
Aynen öyle, her şeye balıklama atlamayacaksın. Konu sahibi de yüzsüz değildir herhalde hile açıp ban yiyip sonra da gelip pişkin pişkin konu açacak değil ya.

Ben de bir ban dalgası konusu açmıştım ve hileciler umarım ban yer demiştim ama altına haksız banları da umarım açarlar demiştim. Ama forumda hile açıp da sonra haksız ban yedim diyenler de var.

Ben de hesabıma değer verdiğim için kaç tane skin aldım ve almaya devam ediyorum. Özellikle bazı skinler biraz pahalı. Haksız ban yemekten çekiniyorum. Ekran kartı ve işlemci sıcaklığını ölçen bir program açıyorum bazen oyun sırasında, o program arka planda en yüksek sıcaklığı ölçüyor. Sonra CFG ayarlarımda bazen değişiklik yaptığım için bu CFG dosyasını açan bir basit program indiriyorum. Bunlar bile haksız yere bana sebep olur mu diye kaç tane araştırma yaptım bu yüzden siz de dikkat edin böyle şeylere.

Forumda söylenenlere göre birisi haksız ban yerse o ban açılırmış. Gördüğünüz gibi açıyorlar zaten sanırım.

Aynen öyle, her şeye balıklama atlamayacaksın. Konu sahibi de yüzsüz değildir herhalde hile açıp ban yiyip sonra da gelip pişkin pişkin konu açacak değil ya.
Ne yüzsüz insanlar gördük hocam. Herkesin bu kadar ön yargılı olmasının sebebi bu zaten.

Hocam rezil oluyorsunuz şu an. Konuyu okumadan yorum yapmasaydınız keşke.

Okusamda okumasam da geçerli hocam sebepsiz ban yedim bu yalanları geçin artık bugdan ban yese bile konu açmaz direk destege başvurur.

Okusamda okumasam da geçerli hocam sebepsiz ban yedim bu yalanları geçin artık bugdan ban yese bile konu açmaz direk destege başvurur.
Neyin kafası bu ya hu? Birçok kişi sistemsel bir hata yüzünden ban yedi ve saatler sonra açıldı banları. Bu arkadaş da onlardan birisi. Olayları araştırın artık. Saçma sapan komplo teorileri üretmeyin. Boşu boşuna rezil etmeyin kendinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı