CS2 VAC ban atıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam şaka mı yapıyorsunuz?

Hayır gayet ciddiyim açtıgı hile belli yerlerde log bırakır hiç fark etmiyor musun? VAC ban yiyenler sürekli format atıyor.

Hile açmadıysa format niye attı?

Arkadaşın LoL'de ekranı gidiyormuş, daha sonrasında Windows 11'e geçmiş ve beğenmemiş format atmış. Ayrıca arkadaşın ban yemesinin nedeni geçtiğimiz günlerde bir sorun oluşup birçok kişi haksız yere ban yedi ve bu banlar açıldı. Ben de ban yedim, şu an banım kalktı.

Arkadaşın LoL'de ekranı gidiyormuş, daha sonrasında Windows 11'e geçmiş ve beğenmemiş format atmış. Ayrıca arkadaşın ban yemesinin nedeni geçtiğimiz günlerde bir sorun oluşup birçok kişi haksız yere ban yedi ve bu banlar açıldı. Ben de ban yedim, şu an banım kalktı.

Bilmiyorum hocam bana yalan gibi geldi kanıtlamak zor yalan söylemek kolay maalesef.

• Düşündürücü
İfadeler: yms
Kardesim olan olayları bilmeden konuyu anlamadan yorum yapmayın gercekten hakaret ettirmek istiyorsunuz :D

Hocam bistürü VAC ban yasagı konusu açıldı çogu itiraf etti zaten yakında itiraf edersiniz ne kadar dayanabileceksin merak ediyorum.

Valve hatalı banları kaldırıyordu. Bu hafta bi hatalı ban dalgası oldu. Yasak kaldırıldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı