CS2'de CS:GO silah kasası düştü

Kanka bende skin yerine Full kasa var 1k lık falan bende bayağı değerlendiler bir de mantıken dolar üzerinden hesaplanıyor TL olarak durmuyor ben senin yerinde olsam bir şey almaya karar vermeden satmazdım ama tabii ki de nihai karar senin.

Bu kutuların drobunun oldugunu bilmiyorum, bu şekilde bu kutulardan cıkıyorsa zamanla değeri düşmez mi? Değerinin artmasının sebebi adetlerinin az olmasıydı.

Çarşamba günleri droplar yenilendiği için iki el gireyim de drop alayım dedim gece gece. İyi ki girmişim, CS:GO silah kasası düştü. Değeri 2.300TL. Pazar sisteminden vesaire anlamam. O yüzden size danışayım dedim. Kasayı satıp skin veya bıçak mı alsam yoksa kasa elimde dursun mu? Benim bildiğime göre bu kadar fiyatı yüksek bir kasaysa, sayısı az demek. O yüzden elimde tuttukça daha da değerlenecek diye biliyorum. Sizce ne yapayım? İlk defa pahalı bir şeyim oldu :D

Eki Görüntüle 1991713
Of Allahım maça oynayacağım parayı keşke buna yatırsaydım.

Bu kutuların drobunun oldugunu bilmiyorum, bu şekilde bu kutulardan cıkıyorsa zamanla değeri düşmez mi? Değerinin artmasının sebebi adetlerinin az olmasıydı.
Bilemiyorum hocam.

Geri
Yukarı