CS2'de güzelleşecek AK-47 skini önerisi

Major kapsülleri indirime gireceği için düşer millet kapsüllere yatırım yapmak için eşyalarını satacak mesela Paris bileti geldiği zaman fiyatlar düşmüştü.

Şu anda Asiimov veya redline almak daha mantıklı geldi siz ne düşünüyorsunuz?
Ayrıca en fazla kaç para düşer?

Major kapsülleri indirime gireceği için düşer millet kapsüllere yatırım yapmak için eşyalarını satacak mesela Paris bileti geldiği zaman fiyatlar düşmüştü.

Bu arada major kapsülleri alınır mı? Bende alabilirim uzun vadede.

Redline alınır mı arkadaşlar? Az daha ekleyebilirim gibi.
Skin bilmem ama stickerlar acayip pahalanacağı için bir kumar oynayıp safari mesh alabilirsin belki veya simsiyah bir ak skini var onada çok sticker atıyorlar onu da alabilirsin ya benim dediğim skin değilde daha çok stickler üzerine. Hani alıp kâr edersen ne âlâ ama edemezsende 1 2 kuruş kaybedersin.

Skin bilmem ama stickerlar acayip pahalanacağı için bir kumar oynayıp Safari mesh alabilirsin belki veya simsiyah bir ak skini var ona da çok sticker atıyorlar onu da alabilirsin ya benim dediğim skin değil de daha çok stickler üzerine. Hani alıp kâr edersen ne âlâ ama edemezsende 1 2 kuruş kaybedersin.

Stickerları almayı çok istemiyorum, sebebi ise CS:GO'yu fazla oynamak istemem ve dolayısıyla kostüme ihtiyaç duymam.

Asiimov önermem, çıktığı kasa aktif drop poolda. Redline eskidi, slate var ama o da çok yaygın. Açıkçası silah skinlerinde cs go da spesifik patlama yapacak skin yok, ben ucuz olarak The Empress öneririm. Fire serpent ve vulcan da uzun dönem de iyi yatırım ama pahalılar.

Asiimov önermem, çıktığı kasa aktif drop poolda. Redline eskidi, slate var ama o da çok yaygın. Açıkçası silah skinlerinde CS:GO'da spesifik patlama yapacak skin yok, ben ucuz olarak the empress öneririm. Fire serpent ve Vulcan da uzun dönem de iyi yatırım ama pahalılar.

Vulcan alabilirim belki çok zorlasam ama Battle scarred alsan ne fayda.

Asiimov önermem, çıktığı kasa aktif drop poolda. Redline eskidi, slate var ama o da çok yaygın. Açıkçası silah skinlerinde CS:GO'da spesifik patlama yapacak skin yok, ben ucuz olarak The Empress öneririm. Fire serpent ve Vulcan da uzun dönem de iyi yatırım ama pahalılar.

Veyahut siz yatırım için ne önerirsiniz?

Major indiriminden sonra piyasa çöker skinler düşer düşük fiyattan alırım diye düşünmüştüm.

Silah yatırımları çok kazançlı değil. Bence şu an en iyi silah yatırımı m4 printstream. Deagle usp değil m4, çünkü kasası nadir düşüyor, hem de çok güzel hem de ucuz. Bu skinin uzun vadede 6k da kalacağına inanan var mı :D Sırf printstream için a1s kullanmaya başladım o kadar güzel bir skin.

Onunda dışında doppler bıçaklar.

Kasa ve stickerlar ise en iyisi.

Ve evet, BS silah alma yatırım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı