CS2'de güzelleşecek AK-47 skini önerisi

Redline alınır mı arkadaşlar? Az daha ekleyebilirim gibi.
Redline kesinlikle öneririm hem kar ettiricek bi skin hem de güzel bir craft bulursanız çok güzel play skini. Diğer arkadaşların yazdığı güzel play skinleri de var ama kar ettirmeleri zor çünkü koleksiyonları kötü. Drop pooldaki kasanın ak sini alırsanız kar etme oranınız da o kadar zorlaşır. Benim önerim operasyon skinleri her türlü kar ettirir.

Şu anda herhangi bir skin alınır mı? Fiyatları düşünce demişsiniz düşer mi?
Arkadaş haklı. Şuan pazar çöküşü var herşeyin fiyatı düşüyor biraz daha beklersen uyguna alabilirsin.

Redline kesinlikle öneririm hem kar ettirecek bir skin hem de güzel bir craft bulursanız çok güzel play skini. Diğer arkadaşların yazdığı güzel play skinleri de var ama kar ettirmeleri zor çünkü koleksiyonları kötü. Drop pooldaki kasanın aksini alırsanız kar etme oranınız da o kadar zorlaşır. Benim önerim operasyon skinleri her türlü kar ettirir.

Arkadaş haklı. Şu an pazar çöküşü var her şeyin fiyatı düşüyor biraz daha beklersen uyguna alabilirsin.

Tavsiyeler için çok teşekkürler, benim sevdiğim ve istediğim skinler Asiimov, redline, the empress skinleriydi, the empress içinde bir yorumunuz varsa onu da beklerim.

Geri
Yukarı