CS2'de kendimizi nasıl geliştiririz?

PhynX

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, sizden bir konu hakkında yardım almak istiyorum. CS 2'yi duymayanınız yoktur bu oyunda profesyonelleşmek istiyorum. Aim güzel fena sayılmaz günden güne kendimi geliştiriyorum sizden istediğim yardım harita bilgimin pek olmaması, oyun stratejisi YT'den vs videolar izliyorum e-spor maçları vb önerdiğiniz site veya videolar var mı bir de adam gibi ekibim olmadığı için Premier giremiyorum soloda bildiginiz gibi oynanmıyor ayrıyeten takım oyununda kendimi geliştirmek istiyorum. Şu sıralar oyunu bilen öğretecek yardımcı olacak ekip arıyorum yardımcı olursanız bana çok büyük bir yardımınız dokunacak. İşim olduğu için hızlı yazıyorum yazım yanlışlarım olabilir şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 18 yaşımdayım, 1 yıldır falan oynuyorum şu an 20 bin elodayım. Solo oynamasam muhtemelen sıralamada olurdum şu an.

Aslında premier için fazla yetenekliyim, benim gibilerin Faceit oynaması lazım ama işte dediğim gibi tekim.

Neyse, ben genelde IGL-Anchor pozisyonunda oynuyorum. Maç atmadan önce 20-30 bazen 1 saat dm kastığım oluyor, öneririm.

Öncelikle güzel bir mouse ve kulakligin olması lazım klavye çok önemli değil tabii ki kasını saymıyorum bile zaten en az 3060ti 3070 olması gerekiyor en kötü 240 hz bir monitör şart. Dahası oyunda ciddiye alman ve pratikle oluyor zaten. Ama benim sana tavsiyem oyundan keyif almaya bak. Türkiye'de sporcu olmak çok zor.

Geri
Yukarı