CS2'de rekabetçi maçı sonucunda düşen pahalı skin

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Evet.
Sevgili Steam, sevgili Valve, sevgili Counter-Strike...

Ekran görüntüsü 2023-11-15 213947.png

Normalde daha pahalı kasalarda düşürmüşlüğüm birden fazla kez oldu ancak ilk defa bu kadar pahalı bir skin düştü bana.
Yani çok inanılmaz bir şeymiş gibi anlatmaya gerek yok ama ben bu oyunu zamanında 24 TL'ye almıştım :D istisnasız her sene oyun parasının kaç katı bir şekilde çıkardı ve 20 Kasım'dan önce harcamam için küçük bir miktar hediye gönderdi :D İşte biz CS'yi gerçekten bu yüzden seviyoruz. Oyun bir şekilde sana maddi bir karşılık sunuyor.
Tabii ki 2015'ten 2023'e kadar olan dönemde birçok kez CS itemleri/kasaları ile hatırı sayılır şekilde oyunlar aldım. Teşekkürü borç bilirim. Keşke dolar kuruna geçmesek de TL'den devam etseydik be Steam :(

Peki ya sizin CS de rekabetçi sonucunda düşen en pahalı skininiz neydi ve fiyatı ne kadardı?

Hayırlı olsun. 7 haftadır 10 TL'lik kasa ve 35 kuruşluk skin düşürüyorum. Bıktım artık.
10 TL'lik kasa bana da düşüyor son haftalarda. Bu aralar kasa açasım geldi 4-5 tane açtım ve 10 TL'lik kasalardan sonra bir de ortalama 70 TL anahtar alıp üstüne çıkara çıkara 2-3 TL'lik skinler çıkardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı