CS2'de skin ücretsiz alınır mı?

120 adet ücretsiz kasa veriyordu. Ben önceden para yatırmıştım bu siteye. Belki çekerken belli bir ücret istiyor olabilir.
Diğer türlü skin düşürmek için Prime gerekli.

120 adet ücretsiz kasa veriyordu. Ben önceden para yatırmıştım bu siteye. Belki çekerken belli bir ücret istiyor olabilir.
Diğer türlü skin düşürmek için Prime gerekli.

Aynen hocam. Bütün siteler genelde çekmek için para yatırmanı istiyor. Onun dışı seçkin hesap var sadece.

Easyskins'te depozitosuz bir şekilde günlük verilen jetonlar ile alabilirsin.Ama kumar sonuçta.Daha bir çok site var ama onlar para istiyor.

CS 2 de ücretsiz skin alınıyor mu?
Yoksa illaki para mi odemek lazim?
Seçkin hesap satın aldıktan sonra her çarşamba saat 03.30 gibi güncellenen haftalık droplarla her bir rütbe atlamanızda (Her bir rütbe 5000 xp'ye denk gelir) size sunulan 4 farklı itemden (çoğunlukla bir tanesi kasa olur tanesi 10 ile 35 tl arasında değişir şanslıysanız 3000 tl gibi kasalar da düşebilir.) 2 tanesini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

3. parti sitelerden isminin sonuna sitenin adresini koyarak ufak ufak alabilirsin. Bu siteler ne kadar güvenilir bilgim yok ve önermiyorum.

CS:GO skins sitesinden ekleme yapmadan alabilirsiniz.
Bandit camp sitesinde de 5 level iseniz adınızı sonuna link ekleyip günlükleri alabilirsiniz.
Bunlar benim de kullandığım ve güvendiğim siteler (sorumluluk kabul etmiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı