CS2'nin boşa hype'ı neden?

Sis bombalarına gelen değişiklikler, grafik değişiklikleri, yeni UI falan da var, bunları hiç mi fark etmediniz? Bana kalırsa hype bayağı iyi. Zaten oyun kaç senedir aynı işliyor, bu yenilik çok iyi oldu.

Çıkan videoyu izledim. Bombalarla ilgili değişimler var. Zeus'ta bir efekt var. Bir de sadece AK47'de gördüğüm bir parlama(ışık sayesinde) efekti var. Başka elle tutulur hiçbir şey göremedim. Bakıp wow dedirtecek hiçbir şey bulamadım.
Siz ne buldunuz?
Rezalet. Hala daha grafik artıracam diye uğraşıyorsun da önce ruslara çözüm üret. (Kendi fikrimdir)

Source motoru güncellenince zaten kimse çok iyi olacak diye bir söylemde bulunmadı. Oyunun tickrate sistemi ve hile korumasına birçok kişi oynarken anlık cinnet geçirdiğinden dolayı Valorant'a geçmişti. Ben haftalık oynuyorum güncelleme sonrası ne kadar etki olur o zaman göreceğiz.

Çıkan videoyu izledim. Bombalarla ilgili değişimler var. Zeus'ta bir efekt var. Bir de sadece AK-47'de gördüğüm bir parlama(ışık sayesinde) efekti var. Başka elle tutulur hiçbir şey göremedim. Bakıp WoW dedirtecek hiçbir şey bulamadım.
Siz ne buldunuz?

Bende aynı şekilde düşünyorum grafik ve mekanikler dışı çok fazla değişen bir şey olmamış gibi anticheat hakkında bir bilgi gelse hakkını verebilir diye düşünüyorum veya ban sistemi değişse HWID ban şeklinde ban atılsa gerçekten güzel olur.

Sis mekaniği çok hoşuma gitti ve serverlarda 64 tick olayı bitiyor artık. Evet biraz fazla hype var gibi ama olmasıda normal bence çünkü yıllar sonra ilk defa böyle bir güncelleme alıyor. Ayrıca bazıları sanki yeni bir oyunmuş gibi bakıyor bunları anlamış değilim bu gelen şey bir güncelleme ve gayet de güzel olmuş.

Çıkan videoyu izledim. Bombalarla ilgili değişimler var. Zeus'ta bir efekt var. Bir de sadece AK-47'de gördüğüm bir parlama(ışık sayesinde) efekti var. Başka elle tutulur hiçbir şey göremedim. Bakıp WoW dedirtecek hiçbir şey bulamadım.
Siz ne buldunuz?

23 yıllık hâlâ yaşayan dev kitlesi olan bir oyun neden hype almasınki.

Yeni konular

Geri
Yukarı