CS 2'nin Hype'ı düştü mü?

CS 2, Valorant'ı ezmek için büyük bir infial yaratarak tanıtılmıştı. Fakat bu yaz getireceğiz demelerine rağmen eylül'e girerken hala oyun tanıtılmadı. CS 2'yi deli gibi bekleyen arkadaşlara sormak istiyorum, hala aynı heyecanla bekliyor musunuz? Yoksa artık eskisi kadar hevesiniz kalmadı mı?
Yaklaşık 10 senelik bir CS:GO oyuncusu olarak evet hala aynı heyecanla bekliyorum.

CS 2, Valorant'ı ezmek için büyük bir infial yaratarak tanıtılmıştı. Fakat bu yaz getireceğiz demelerine rağmen eylül'e girerken hala oyun tanıtılmadı. CS 2'yi deli gibi bekleyen arkadaşlara sormak istiyorum, hala aynı heyecanla bekliyor musunuz? Yoksa artık eskisi kadar hevesiniz kalmadı mı?
CS2'ye olan istek hiçbir zaman düşmedi ki. Sadece sponsorlar, basın ve FPL oyuncuları CS2'yi insanların gözüne sokarak reklam yapmasaydı oyun üzerindeki ilgi bu kadar düşmeyecekti. Ayrıca oyunun çıkış aşamasına çok uzun bir süreç olmasına rağmen Valve'ın inatla CS2, bu yaz ayında çıkacak diye insanlara gaz vermesi de hayal kırıklığına sebep oldu. Eylül aylarında belki erken erişim herkese açılır.

Valve sürekli bir şeyleri ertelediği için heves kaçırıyor. İlk duyuru yapıldığında iyi hype yapıldı. Belki de erken davrandılar ya da bilinçliydi bilemiyorum. Ama çıktığı zaman insanlar yine hype yaratacaktır.

Geri
Yukarı