CS 2'nin Hype'ı düştü mü?

Neno Emir

Centipat
CS 2, Valorant'ı ezmek için büyük bir infial yaratarak tanıtılmıştı. Fakat bu yaz getireceğiz demelerine rağmen eylül'e girerken hala oyun tanıtılmadı. CS 2'yi deli gibi bekleyen arkadaşlara sormak istiyorum, hala aynı heyecanla bekliyor musunuz? Yoksa artık eskisi kadar hevesiniz kalmadı mı?

İnsanların kapalı betadan aylar sonra bile 7/24 CS2 konuşacak hali yok. Tam sürü çıktığında uzun süre gündemde kalacaktır.

CS2 gümbür gümbür geliyor aklı olan her insan bunun erteleneceğini biliyordu çünkü cs2 haziran-temmuz gibi gelicek dedikleri zaman oyunda sadece dust 2 vardı diye hatırlıyorum artık mapler eklenmeye başlandı max 1-2aya çıkıcak.
CS2 için hevesim çok büyük valorant gibi fizikleri çöpten bulma oyun değil.

Senin dediğin CS2 hype ı yalancılar yüzünden çıktı valve tam tarih vermeden ortaya şu zaman çıkıcak bu zaman çıkıcak dediler

Kötü çıkmasında gerekirse geç çıksın ama 21 Ağustos'ta çıksaydı aylarca CS2 hype yaşardık, çok heyecanlanmıştım kesin 21'inde çıkar diye heveslenmiştim, neyse sağlık olsun. Bana kalırsa CS2 hype düşmedi ama konuşulacak bir konu olmadığı için şu anlık pek muhabbeti yok gibi.

Sözünü tutmayacakları belliydi zaten sonuçta Valve bu ne yapsa yeridir. Öte yandan da eksik oyun çıkartmak istemiyorlar ki doğru olan da bu aslında ama tabi insanlar o kadar beklemek istemiyorlar doğal olarak. Hayırlısı olsun diyelim.

Cs2 herkese yayınlamayacak sanırım. Ağustos bitti halen daha gelmedi.

Sözünü tutmayacakları belliydi zaten sonuçta Valve bu ne yapsa yeridir. Öte yandan da eksik oyun çıkartmak istemiyorlar ki doğru olan da bu aslında ama tabi insanlar o kadar beklemek istemiyorlar doğal olarak. Hayırlısı olsun diyelim.
Her oyunları için durum böyleydi. Ben abim ile Portal 2 için çok heyecanlıydık ama baya geç çıktı abimde askere gittiği için almadı. ; )

Yeni konular

Geri
Yukarı