CS2'nin boşa hype'ı neden?

10 numara olmuş. Bu hypeı sonuna kadar hak ediyor bana kalırsa. Keşke beta bana gelse de oynasam. Yazın Valorant'dan CS'ye dönme vakti geldi.

Rekabetçi bir oyuna AAA grafik basmak abartı olmaz mıydı? Öyle olsaydı şu an oyunu 100 kişi oynayabiliyorsa güncelleme sonrası 10 kişi oynayabilecekti sistem gereksinimleri yüzünden. Bence gayet başarılı olmuş.

Zaten popüler rekabetçi oyunları (LoL Valorant CS) gibi oyunların bu kadar büyük kitlesini olmasının en büyük sebeplerinden biri düşük sistem gereksinimleriyle çalışması. İnsanlar güncellemeyle ne bekliyor da beğenmediler ben anlayamıyorum.

betası çıkalı daha 1 gün bile olmadı neredeyse , source 1 motoru kullanan csgo 2012-2023 arasındaki farklara bakın ve bu motorun ileride getireceği yenilikleri tahmin edin. Önü oldukça açık bir oyun ve uzun sürelerdir cs oynayan biri olarak cs için extreme bir güncelleme kesinlikle.

Sizin dışınızda kimse WoW demelik bir şey beklemiyordu. CS bu oynayan zaten sadeliği için oynuyor grafikleri basıp bir savaş ortamı oluştursalar BF CoD'dan farkı ne olacak? Oyuncu kaybetmesinin başlıca sebepleri vardı. Hileler, 64 tick, smokeların herkeste farklı gözükmesi, matchmaking sorunları (FACEIT'e ihtiyaç duyulması) vs. bırakanlar bu sebeplerden bıraktı adamlar da çözmüşler grafikleri gölgeleri daha yenilikçi yapmışlar. Source 1 eski bir oyun motoruydu üzerinde oynama yapmak güncelleme getirmek zordu şimdi 2'ye geçirdiler sık sık operasyon getirirler sorununuz ne veya ne bekliyordunuz anlamıyorum. Çevremden de gördüğüm üzere çoğu kişi CS'ye geri dönüyor ben de dahil. CS bırakılmaz ara verilir diye boşuna demiyoruz Valorant'tan memnun olanlar da onu oynasın. 2 şirketin arasındaki rekabet bize yarar.

Sizin dışınızda kimse WoW demelik bir şey beklemiyordu. CS bu oynayan zaten sadeliği için oynuyor grafikleri basıp bir savaş ortamı oluştursalar BF CoD'dan farkı ne olacak? Oyuncu kaybetmesinin başlıca sebepleri vardı. Hileler, 64 tick, smokeların herkeste farklı gözükmesi, matchmaking sorunları (FACEIT'e ihtiyaç duyulması) vs. bırakanlar bu sebeplerden bıraktı adamlar da çözmüşler grafikleri gölgeleri daha yenilikçi yapmışlar. Source 1 eski bir oyun motoruydu üzerinde oynama yapmak güncelleme getirmek zordu şimdi 2'ye geçirdiler sık sık operasyon getirirler sorununuz ne veya ne bekliyordunuz anlamıyorum. Çevremden de gördüğüm üzere çoğu kişi CS'ye geri dönüyor ben de dahil. CS bırakılmaz ara verilir diye boşuna demiyoruz Valorant'tan memnun olanlar da onu oynasın. 2 şirketin arasındaki rekabet bize yarar.
Forumlarda dolaşın biraz da Valorant'ı bitirecek yorumlarını kendiniz görün.

Rezalet. Hala daha grafik artıracam diye uğraşıyorsun da önce ruslara çözüm üret. (Kendi fikrimdir)
Oyun motoru değiştirecekleri için şuanda kullanılan hileler çalışmaz. Belki bir umut bir bakmışız hilelere önlem alınmış.

Bu aralar Cs Prime alıp oyuna başlayasım geliyor.

Çıkan videoyu izledim. Bombalarla ilgili değişimler var. Zeus'ta bir efekt var. Bir de sadece AK47'de gördüğüm bir parlama(ışık sayesinde) efekti var. Başka elle tutulur hiçbir şey göremedim. Bakıp wow dedirtecek hiçbir şey bulamadım.
Siz ne buldunuz?
Hocam fps rekabetçi oyunlarında yeni bir dönem başlatıyor CS2. Zeus efekti smoke vs bunlar bişey değil. Asıl mesele Sub Tick olayı. Tickrate diye bir şey yok. Oyun ne görüyorsan o şekilde sana aktarılacak. Vurdum gitmedi, içinden geçti vs yok. Sadece bu özellik en büyük rakibi valorant ile olan rekabeti bitiriyor. Grafikler de çok iyi oldu. Grafikler gerçek hayatla çok yakın olmuş bana kalırsa. Oyuna ayrıca bir canlılık gelmiş. Bu güncelleme gelene kadar kimse oyunun ne kadar soluk ve grimsi temasa olduğunu hissetmemiş. Bir sürü küçük detay var bunlar oyunun hype ını yükseltmeye yardımcı oluyor yani gereksiz değil. Efsane oyun varlığını hissettiriyor daha ne olsun.

Geri
Yukarı