CS2'nin hile koruması yalanı

BlackDread

Hectopat
Ben bu oyunda hile koruması olduğuna zerre inanmıyordum şu 2-3 gündür de net olarak kanaat getirdim. Sıfır hesaplar 30-40 kill alıp geçiyorlar. Daha az önce adam dalga geçer gibi SSG ile Deagle ile vs yürüye yürüye hoplaya zıplaya One tap atıyordu :D yazınca da " siz hala normal oynamaya çalışmaya devam edin aptallar" tarzı cümlelerle karşılık verdi. Skinlerin parlaklığına önem vermeye devam etsinler doğru yoldalar.

Ben bu oyunda hile koruması olduğuna zerre inanmıyordum şu 2-3 gündür de net olarak kanaat getirdim. Sıfır hesaplar 30-40 kill alıp geçiyorlar. Daha az önce adam dalga geçer gibi SSG ile Deagle ile vs yürüye yürüye hoplaya zıplaya One tap atıyordu :D yazınca da " siz hala normal oynamaya çalışmaya devam edin aptallar" tarzı cümlelerle karşılık verdi. Skinlerin parlaklığına önem vermeye devam etsinler doğru yoldalar.
Oyun yeni çıktı ve milyon kişi oynuyor. Ne bekliyorsunuz hemen mükemmel olmasını mı? Zamanla düzelecektir her şey daha bu grafiklerin bile üstüne koyarlar anti cheat olayı da düzelir ama az sabır.

Şuan ranklarda sıfırlandığı için yüksek rütbeli insanlar da oyununuza geliyor. Lem rütbedeydik go'da. Bunda silver düşün artık curcunayı. Takıma denk gelenler kartal mı oha diyor. Rütbeler belki bir kaç sezon sonra oturur yerine.

Vasıfsız bir oyun ve peşinden giden milyonlar...
Bana tanıdık geldi :)

CS2'nin yeni hali için vasıfsız diyorsan doğru ama hangi oyun için tanıdık geldi sana.

CS2'nin yeni hali için vasıfsız diyorsan doğru ama hangi oyun için tanıdık geldi sana.

Yeni hali dediğim betadan bahsediyorum ve böyle olması normal.

Genel olarak oyun günümüz şartlarında dandik yani, dürbün ile nişan aldığında oynama bile olmuyor sanki robot tutuyor silahı :)
Battlefield gibi oyunlara karşı tek kozu düşük sistem gereksinimi ve kasadan para kazanma(kumar) muhabbeti...

Yeni konular

Geri
Yukarı