CS6 ile YouTube kanalıma kapak tasarladım

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Arka fondaki geçişleri yakalamam 2 saati aldı...
YouTube kanalı açacağım bu kadar bilgimle başarabileceğimi biliyorum.
Kapak nasıl olmuş?
Yorum yapmadan önce sadelik ve kızıllığı severim.

you copy.jpg
Eki Görüntüle 1531720

Son düzenleme:
Bir yerden alıp ışık eklemedim her karesinde benim emeğim var.

Boş dursun diyorsunuz yani peki.
Hevesinizi kırmak istemem fakat Technopat bu tarz fikirler istemek için çok yanlış bir platform. Burada herkes her şeyin en iyisini bilir ve en ufak hatanızı çok büyük hata yapmışsınız gibi söylerler. Her şeyi eleştirirler ve işin sonunda hevesiniz kırılır, o yüzden fikir istemek için doğru bir platform değil burası bana kalırsa.

Hevesinizi kırmak istemem fakat Technopat bu tarz fikirler istemek için çok yanlış bir platform. Burada herkes her şeyin en iyisini bilir ve en ufak hatanızı çok büyük hata yapmışsınız gibi söylerler. Her şeyi eleştirirler ve işin sonunda hevesiniz kırılır, o yüzden fikir istemek için doğru bir platform değil burası bana kalırsa.
Önerebileceğin bir platform var mı R10 kadar gaddar değil burada ki üyeler bence.

Arka fondaki geçişleri yakalamam 2 saati aldı...
YouTube kanalı açacağım bu kadar bilgimle başarabileceğimi biliyorum.
Kapak nasıl olmuş?
Yorum yapmadan önce sadelik ve kızıllığı severim.
Boş diyenler için boş halini de paylaştım.

Eki Görüntüle 1531718Eki Görüntüle 1531720

Hocam bende tasarım yapıyorum ben satışda yapıyorum şimdi yazı çok küçük yazı beyaz olacaksa bile bir layer ver yine de hafif siyahtan beyaza üzerine bir de texture ekle mis gibi olur yazı arka plan a laf yok güzel olmuş arka plan.

Hocam bende tasarım yapıyorum ben satışda yapıyorum şimdi yazı çok küçük yazı beyaz olacaksa bile bir layer ver yine de hafif siyahtan beyaza üzerine bir de texture ekle mis gibi olur yazı arka plan a laf yok güzel olmuş arka plan.
İşten anlayan birilerinin burada görmek ne hoş arka font benim özel tasarımım.
Yazı içinde 1 saatlik çalışma yapalım bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı