CS'de yanlışlıkla alınan OW ban

Olay takim arkadaşı falan değil. Yasak VAC olmuş. Oyun dosyalarında değişiklik yaptınız yada 3. parti bir uygulama kullandınız.

Profiline bakarsan 0 gün önce VAC yasaklandı yazıyor. Daha buran dönüşü yok istersen milyarlar yatır oyuna.

Bakabilirsin ow ban Vac değil.

Süresiz yazıyor.
Dönüşecek işte, ben öyle biliyorum OW banı VAC ban'a dönüşüyor.
Şimdi OW'de o kadar kişi hile olduğunu düşünmüş sonra da Valve'dan yetkililer inceleyip tekrara hile olduğunu düşünmüşler. Bence pek de temiz değilsin. Ama cidden temiz olup araya karışmış da olabilirsin. Eğer hile değil isen Valve ile iletişime geç.

Profiline bakarsan 0 gün önce VAC yasaklandı yazıyor. Daha buran dönüşü yok istersen milyarlar yatır oyuna.
Dönüşmeyecek emin olabilirsin ben sadece sizden nereye e mail atmak lazım onu sorudum .

KNK tüm maçlarımı kayıt ediyorum zaten sen de izleyebilirsin diye link bıraktım oraya.

Son düzenleme:
Valla kanka tüm maçlarımı izleyebilirsin ben de merak ettim hangi maçı hangi kafayla izlediler hatta rapor yediğimi bile düşünmüyorum.
Rapor yemişsin ama. Oyunbozanlıktan rapor yemiş olabilirsin. AFK kalma, takım arkadaşlarına bilerek zarar verme veya oyunu kaybettirme gibi davranışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…