CS'de yanlışlıkla alınan OW ban

yusuf0111

Kilopat
Daha fazla  
Hile yapmadan ban yemezsin diyenler gelmeden şunu belirteyim ben her maçımı takip ediyorum aşağıya linkini bırakacağım sizde izleyebilirsiniz.

.
Evet arkadaşlar iyi bir oyuncu değilim iyi nişanım yok veya iyi bir tahmin yeteneğim de yok. Hesaba envantere bakarak da hile yapılmaması gereken bir hesap olduğunu anlayabilirsiniz.
.

Bu dakikadan sonra yapılması gerekenler nelerdir sizce?

Sanırım Valve ile oyun hakkında iletişime geçmen gerekiyor, emin değilim.

Hesaba envantere bakarak da hile yapılmaması gereken bir hesap olduğunu anlayabilirsiniz.

Ben ne hesaplar gördüm VAC yiyenler. Envanterde awp lore olsa, hile kullanmayacağı anlamına gelmiyor.

Hesaba envantere bakarak da hile yapılmaması gereken bir hesap olduğunu anlayabilirsiniz.
Kaç tane bıçakla VAC yiyen arkadaşım var. Overwatch banı atılmadan önce oyunun dosyalarına etki eden bir farklı dosya var mı diye kontrol ediliyor. Şuan VAC yememişsiniz ama ileride VAC yerseniz imkanı yok açılmaz.

Bir daha hile kullanmamak. :)
Bu bir vac ban değil hile kullandığımı düşünüyorsan bütün maçlarım linkte mevcut izleyebilirsiniz.
Bilgisayarda çakışan bir program varsa ondan yemiş olabilirsiniz. Artık geçmiş VAC açılmaz.

Bu bir VAC degil ow ban insan bakıyor sonuçta sen de izleyebilirsin maçlarımı.
Sanırım Valve ile oyun hakkında iletişime geçmen gerekiyor, emin değilim.

Ben ne hesaplar gördüm VAC yiyenler. Envanterde awp lore olsa, hile kullanmayacağı anlamına gelmiyor.
Bak güzel kardeşim vac yesem anlarım bu ow ban yani birileri izleyip karar veriyor zaten yukarıya kanıt olarak link bıraktım sen de izle karar ver.

Takım arkadaşlarınıza fazla hasar vermeyin. Bu yüzden 3 ay ban yediniz hile kullanmadıysanız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı