CS'de yanlışlıkla alınan OW ban

Hayır hiç öyle birşey yapmadım knk ayrıca oyunbozanlık küçük suç olarak yazar burada büyük suçlu yazıyor.
Şu şekilde iletişime geçebilirsiniz diye umuyorum.
1587807159630.png

1587807017868.png

1587807032071.png

1587807045871.png
1587807107612.png

1587807089050.png

İletişime geçilecek bir durum yok.

Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez, Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.

Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama veya bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır.

Yine büyük oynuyorum ve oyun yasaklamasının en fazla 1 hafta içinde VAC yasağına dönüşeceğini söylüyorum. Tabii yasaklama ikinci bir oyunbozanlıktan dolayı verilmediyse.

ama VAC açılır mıymış?

Hatalıysa kaldırılır.

Bu yüzden 3 ay ban yediniz hile kullanmadıysanız.

Geçici yasaklamalar profilde görünmez. Hatalı bir yasaklama verilmediyse kalıcı oyun yasaklaması almış.

Son düzenleme:
İletişime geçilecek bir durum yok.

Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez, Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.

Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama veya bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır.

Yine büyük oynuyorum ve oyun yasaklamasının en fazla 1 hafta içinde VAC yasağına dönüşeceğini söylüyorum. Tabii yasaklama ikinci bir oyunbozanlıktan dolayı verilmediyse.

Hatalıysa kaldırılır.

Geçici yasaklamalar profilde görünmez. Hatalı bir yasaklama verilmediyse kalıcı oyun yasaklaması almış.
Onları da tek tek okudum knk artık sabırla bekleyeceğim ben kalkacağından eminim.

Hadi bakalim. Umarim bu sefer yanilirim :)
@yusuf0111

Güncelleme;

Yine yanilmadim. Oyun yasaklamasi an itibariyle VAC yasagina dönüsmüs bulunmakta. Bu da demek oluyor ki, yasaklama %100 dogrudur ve kaldirilmayacak. Her iki anti-hile tarafindan da yasaklama almissiniz.

Bir sebepsiz yasaklama aldim konusunun daha sonuna gelmis bulunmaktayiz.

VAC.png

OW ban'ı VAC ban'a dönüşüyor

Her Overwatch yasaklamasi VAC yasagina dönüsmez. VAC sistemi hileyi ayriyeten tespit etmisse, önceden verilen Overwatch yasaklamasi VAC yasagina dönüsür. Bu tür durumlarda VAC sisteminin verdigi karar daha agir bastigi icin profile VAC yasagi islenir.

Eger Overwatch yasagi ikinci bir oyunbozanliktan dolayi verilmisse ya da hile VAC sistemi tarafindan tespit edilememisse, Overwatch yasagi oyun yasaklamasi olarak kalir. VAC yasagina dönüsmez.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı