CS'de yanlışlıkla alınan OW ban

Bakabilirsin ow ban Vac değil. :)

Süresiz yazıyor.
Dönüşecek işte, ben öyle biliyorum OW banı VAC ban'a dönüşüyor.
Şimdi OW'de o kadar kişi hile olduğunu düşünmüş sonra da Valve'dan yetkililer inceleyip tekrara hile olduğunu düşünmüşler. Bence pek de temiz değilsin. Ama cidden temiz olup araya karışmış da olabilirsin. Eğer hile değil isen Valve ile iletişime geç.

Profiline bakarsan 0 gün önce VAC yasaklandı yazıyor. Daha buran dönüşü yok istersen milyarlar yatır oyuna.
Dönüşmeyecek emin olabilirsin ben sadece sizden nereye e mail atmak lazım onu sorudum .
Dönüşecek işte, ben öyle biliyorum ow banı VAC Ban'a dönüşüyor.
Şimdi Ow'de o kadar kişi hile olduğunu düşünmüş sonra da Valve'dan yetkililer inceleyip tekrara hile olduğunu düşünmüşler. Bence pek de temiz değilsin. Ama cidden temiz olup araya karışmış da olabilirsin. Eğer hile değil isen Valve ile iletişime geç.

KNK tüm maçlarımı kayıt ediyorum zaten sen de izleyebilirsin diye link bıraktım oraya.
Dönüşecek işte, ben öyle biliyorum OW banı VAC ban'a dönüşüyor.
Şimdi OW'de o kadar kişi hile olduğunu düşünmüş sonra da Valve'dan yetkililer inceleyip tekrara hile olduğunu düşünmüşler. Bence pek de temiz değilsin. Ama cidden temiz olup araya karışmış da olabilirsin. Eğer hile değil isen Valve ile iletişime geç.
1587805789955.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı