CSGO Kişisel Çözünürlük İle Oynanabilir mi?

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Kişisel bir çözünürlük ile CS oynayabilir miyim? Benim ekranımın desteklemediği (normalinden az bir çözünürlük) açılabilir mi oyun?

Laptop mu kullanıyorsun?
Laptop kullanıyorsanız internetten bilgisayarınızın modeliyle birlikte araştırabilirsiniz. Bazı laptoplarda NVIDIA Optimus teknolojisi kullanılıyor. Bu yüzden NVIDIA denetim masasında çok az seçenek oluyor. Ve diğer ayarlara erişim hakkınız olmuyor. Bu yüzden bende pek çok istediğimi yapamadım fakat eğer hala çözüm gelmediyse bunun bir çözümü de yok. Mesela DSR kullanılamıyor. Gibi gibi şeyler. Tabi siz araştırın Optimus olmayabilir de.

Amaç mesaj kasmak mı yoksa hiçbir şeyi düzgün bir şekilde okumadınız mı?

Hayır öyle bir amacım yok elime ne geçicek ki mesaj kasınca ? Problem custom settings dosyası ile cs go oynamak değil mi ? Ben de oyananabilir dedim.

Sorunun sonradan sorulan soruya cevap vermemem ise, cevabını bilmiyorum. O yüzden ona cevap vermedim. Gerçekten ne amaçla iğnelemeye çalıştığını anlamadım.

Son düzenleme:
Hayır öyle bir amacım yok elime ne geçicek ki mesaj kasınca ? Problem custom settings dosyası ile cs go oynamak değil mi ? Ben de oyananabilir dedim.

Sorunun sonradan sorulan soruya cevap vermemem ise, cevabını bilmiyorum. O yüzden ona cevap vermedim. Gerçekten ne amaçla iğnelemeye çalıştığını anlamadım.
Belli bir mesaj sayısına ulaştıktan sonra sosyalde belirli şeyler yapabiliyorsunuz. Amacım iğnelemek değildi yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Merak ettim sadece. Yukarıda da oynanabildiğini yazmışlar arkadaş farklı bir sorunun olduğu belirtmiş siz de oynanabilir tabii yazmışsınız. Okumadığınızı ve direk cevap verdiğinizi düşünüp neden böyle bir şey yaptığınızı merak ettim sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı