CSS veya HTML ile üst bilgi kısmı nasıl kaldırılır?

EC28

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Freelancer
Merhaba, demo site hazırladım Home - dedede ana sayfada bulunan e-posta, telefon ve sosyal medya kısımlarının diğer sayfalarda gözükmesini istemiyorum. Sadece ana sayfada gözükmesini istiyorum bunu hangi kodlarla yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, demo site hazırladım Home - dedede ana sayfada bulunan e-posta, telefon ve sosyal medya kısımlarının diğer sayfalarda gözükmesini istemiyorum. Sadece ana sayfada gözükmesini istiyorum bunu hangi kodlarla yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Görünmesini istemediğin sayfalardan görünmesini istemediğin kısmın kodlarını kaldırman yeterli olur.

Örnek olarak
.theme-header-topbar .zpcontainer {display:none;}
kodunu css kısmına yazınca bütün sayfalarda kaldırıyor fakat ben sadece ana sayfada gözükmesini istiyorum diğer sayfalara bunu nasıl uygulayabilirim bilmiyorum

Stil dosyasından hariç, gözükmesini istemediğin sayfalarda ilgili divin stiline şunu yaz:
HTML:
<div class="zpcontainer" style="display: none;"></div>

PHP:
<?php
$konum=explode('/', $_SERVER['SCRIPT_NAME']);
$konum=end($konum);
if($konum == "index.php") :
  ?>
    <div class="zpcontainer">
      ...
    </div>
  <?php
endif;
?>

Gözükmesini istemediğin objelere özel ID ver. Veya toplu bir class oluştur onlar için ardından CSS dosyasindan o ID'yi veya class display: None yap. Diğer sayfalar için bu kodu yazmazsan diğer sayfalarda gözükür.

Geri
Yukarı