ctfmon.exe hatası

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Arkadaşlar PC'yi açınca CTF Yükleyicisinin açık olmasına rağmen yazı yazamıyorum, ancak Win + R yapıp Çalıştırı açıp, ctfmon.exe yazarak yazı yazabiliyorum. Bu CTF'nin başlangıçta açılmasını nasıl sağlarım?

Arkadaşlar PC'yi açınca ctf yükleyicisinin açık olmasına rağmen yazı yazamıyorum, ancak Win + r yapıp çalıştırı açıp, ctfmon.exe yazarak yazı yazabiliyorum. Bu Ctf'nin başlangıçta açılmasını nasıl sağlarım?

Öncelikle çalıştırdan veya başlat menüsünden regedit (kayıt defteri düzenleyicisi) yazıp aç. Daha sonrasında sırasıyla Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run yollarını izle. Run klasörüne geldikten sonra sağ tarafta başlangıçta yer alan uygulamaların listelendiğini göreceksin. Daha sonra beyaz ekrana sağ tıklayıp yeni dize değeri oluştur. Adını ne koyduğunun bir önemi yok istiyorsan ctfmon.exe verebilirsin sana kalmış. Oluşturduğun dosyaya 2 kez tıkla ve değer verisi kısmına ‪C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazıp kaydet ve bilgisayarını yeniden başlat sorunun çözülmüş olacak.

Öncelikle çalıştırdan veya başlat menüsünden regedit (kayıt defteri düzenleyicisi) yazıp aç. Daha sonrasında sırasıyla Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run yollarını izle. Run klasörüne geldikten sonra sağ tarafta başlangıçta yer alan uygulamaların listelendiğini göreceksin. Daha sonra beyaz ekrana sağ tıklayıp yeni dize değeri oluştur. Adını ne koyduğunun bir önemi yok istiyorsan ctfmon.exe verebilirsin sana kalmış. Oluşturduğun dosyaya 2 kez tıkla ve değer verisi kısmına ‪C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazıp kaydet ve bilgisayarını yeniden başlat sorunun çözülmüş olacak.
Çok teşekkürler hocam, iyi ki varsınız. <3

Geri
Yukarı