Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri kaç binle kapatır?

Merhaba depremzedeyim bu yıl YKS'de 110k sıralama yaptım.
Çukurova Üniversitesi bilgisayar bilimlerine yerleşebilir miyim ve kaç binden kapatır sizce?
Hocam taban puan sıralama belli oldu mu? Seneyeki YKS'de tahminen kaç yüz binle alır bu üniversite? Ders programına nereden ulaştınız?

Siz YKS'de ne kadar doğru ve yanlış yaptınız bir de?

Son düzenleme:
Hocam taban puan sıralama belli oldu mu? Seneyeki YKS'de tahminen kaç yüz binle alır bu üniversite? Ders programına nereden ulaştınız?

Siz YKS'de ne kadar doğru ve yanlış yaptınız bir de?
Ekran görüntüsü 2023-09-06 091225.png

-Bu resimden bilgisayar bilimleri kaç binle kapatmış bakabilirsiniz.

-Buradan ilk yılın ders içeriklerine ulaşabilirsiniz.

-Bölüm yeni açıldığı için gelecek sene kaç binle kapatır bir fikrim yok fakat Dokuz Eylül Üniversitesi 109 binden 85 bine çekti. Bu biraz fikir verebilir belki size.

-AYT 44
-TYT 75
-OBP 94

Eki Görüntüle 1933209
-Bu resimden bilgisayar bilimleri kaç binle kapatmış bakabilirsiniz.

-Buradan ilk yılın ders içeriklerine ulaşabilirsiniz.

-Bölüm yeni açıldığı için gelecek sene kaç binle kapatır bir fikrim yok fakat Dokuz Eylül Üniversitesi 109 binden 85 bine çekti. Bu biraz fikir verebilir belki size.

-AYT 44
-TYT 75
-OBP 94
Teşekkür ederim.

2023-2024 ders içerikleri güncellenmiş ve fizik 1 ile fizik 2 var. Bunlar diğer bilgisayar bilimleri bölümlerinde yok.
Bilgisayar bilimi anladığım kadarıyla yazılımı anlamak ve geliştirmek üzerine ilerleyen bir dal, bu dalda fizik ne işe yarayabilir?

Fen Fakültesinde ve deprem bölgesinde olduğu için 200.000 sıralama ile kapatacağını düşünüyorum.
Hocam sizce bu sene nasıl olur? Şu anda 157 Bin ile kapatmış.

@Booh of Wooh

Son düzenleme:
O gün tahminde bulunurken 150.000-200.000 diyecektim ama aralık çok geniş olduğu için 200.000 yazmıştım. YKS 2024 için tahminim 130.000.
Hocam peki ya YKS 2024'de net sıralamaları nasıl olur sizce? Mâlum seneye 2005-2006-2007 karışık girecek. Diğer senelere göre daha fazla çalışmış öğrenci olacak. Geçen sene 130.000 i 65 e 40 netle yapan adam bu sene kaç netle yapar?

Hocam peki ya YKS 2024'de net sıralamaları nasıl olur sizce? Mâlum seneye 2005-2006-2007 karışık girecek. Diğer senelere göre daha fazla çalışmış öğrenci olacak. Geçen sene 130.000'i 65'e 40 netle yapan adam bu sene kaç netle yapar?
Daha YKS 2024 olmamışken bunu konuşmak bence biraz erken. Zor mu olacak kolay mı belli değil çünkü.

Geri
Yukarı