Cuma günleri yapılan ince hesap Gaming gecesi indirimleri nasıl?

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar hiç denk gelmedim bu etkinliğe. Yarın akşam 22:00'da başlayacak ve RTX 4080 için bir indirim arayışındayım. Ak akçede en düşük 36 bin TL'den satılıyor. Bu kadar para vermek de aklıma yatmıyor. Yarın ki Gaming gecesi indirimlerinde olur da indirime girerse alma planım var fakat sizce ürünlerde ne kadar indirim oluyor? 300-500 TL indirim yapıyorlarsa beklemeye bile değmez çünkü. Ve birkaç yerden duyduğum kadarıyla iade ürünleri bu indirimde millete satıyorlarmış. Böyle bir şey var mıdır sizce?

Arkadaşlar hiç denk gelmedim bu etkinliğe. Yarın akşam 22:00'da başlayacak ve RTX 4080 için bir indirim arayışındayım. Ak akçede en düşük 36 bin TL'den satılıyor. Bu kadar para vermek de aklıma yatmıyor. Yarın ki Gaming gecesi indirimlerinde olur da indirime girerse alma planım var fakat sizce ürünlerde ne kadar indirim oluyor? 300-500 TL indirim yapıyorlarsa beklemeye bile değmez çünkü. Ve birkaç yerden duyduğum kadarıyla iade ürünleri bu indirimde millete satıyorlarmış. Böyle bir şey var mıdır sizce?
İade ürünler zaten bakımı yapılıp satılıyor ama sıfır olarak satılmıyor. N11'de Trendyol'da aynısını satanlara toptandan satıyorlar.

Pek fazla indirim olmuyor. Hatta olmayan fiyattan olan fiyatına düşüyormuş gibi gösterdikleri zamanlar bile oluyor. Gaming Gecesi çatısı altında piyasayı takip etmeyen insanlara satış yapıyorlar. Nadirde olsa güzel indirimler olmuyor değil ama çoğu zaman 10-20 TL altına koyduklarını biliyorum. Beklemeye değmez bana kalırsa ama göz gezdirmekte fayda var.

Geri
Yukarı