İnce Hesap (Gaming Gecesi) Mağduruiyeti

Evet bizden geçti artık ama en azından bu gece satışa sunulan 3600x işlemciyi birileri daha almasın. 100 tl fazla verseler zaten hemen kargolayacak siteler var.
----
25.05.20
Nerdeyse 20 gün olacak. Firma oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. Güya bayramdan önce param yatacaktı ama yatmadı. THH başvurdum ama 15 hazirana kadar kapalı. Bankaya chargeback başvurusu yaptım. Başka fikir verebilecek olan var mı? incehesap ürünün kargoya verilmediğini kabul ediyor ama iade işlemini ayın 15'inden beri onaylamıyor.
----
02.06.20
Üzerinden biraz geçti ama hem fikir almak hem son gelişmeleri yazmak istedim. Sorunum hala çözülmedi 25 gün oldu. Kargo şirketi biz almadık diyor. İncehesap bizim depomuzda da yok diyor. Yani ürün ya çalındı ya bir yerlere gitti. Burada olay incehesap ve kargo şirketi arasında benlik bir durum yok veya kargo zaten ben almadım dediği için bana gelmiş olma ihtimali bile yok. Ama incehesap paramı iade etmiyor yeni üründe göndermiyor. Resmen dolandırıldım. Haftaya 30 gün doluyor ve hukuki işlemlere başlamayı düşünüyorum.
tuketici hakem heyetine git sonucta site uzerinden faturani alabiliryorsun kargo ve incehesap aralarinda halletsin sen parani alirsin..

tuketici hakem heyetine git sonucta site uzerinden faturani alabiliryorsun kargo ve incehesap aralarinda halletsin sen parani alirsin..
Gittim hocamda THH 15 hazirana kadar kapalı. Kaldı ki kaç aydır çalışmıyor kaç yüz tane başvuru birikmiştir sen tahmin et. Bugün depo birimi onayladı iadeyi. Bu onay tam 28 günümü yanı 4 haftamı aldı. Şimdi finans birimi ile mücadelemiz başladı. Onlarda onaylarsa 5 gün içinde karta yansıyacakmış.

Son kez güncellemek adına bugün itibariyle yanı tam bir ay sonra paramı iade ettiler. Ancak hayatımda ilk defa aylık konuşma paketimi bitirdim. Harcadığım çabayı tahmin edebilirsiniz ve siz uğraşmazsanız kimsenin umurunda değil. Bu kadar çabama rağmen tam bir ay sonra ancak alabildim paramı. Umarım bir daha bu tür bir durumla ne ben ne başkası karşılaşır.

Son kez güncellemek adına bugün itibariyle yanı tam bir ay sonra paramı iade ettiler. Ancak hayatımda ilk defa aylık konuşma paketimi bitirdim. Harcadığım çabayı tahmin edebilirsiniz ve siz uğraşmazsanız kimsenin umurunda değil. Bu kadar çabama rağmen tam bir ay sonra ancak alabildim paramı. Umarım bir daha bu tür bir durumla ne ben ne başkası karşılaşır.

Hayırlı olsun hocam aman 2 kuruş fazla verin daha güvenilir yerlerden alın.

Geri
Yukarı