İnce hesap Gaming gecesi indirimi

Ben önceden bilmiyordum yeni öğrendim her cuma indirim yaptığını ekran kartına ihtiyacım var fakat site her cuma indirim yapıyor. İyi güzel de hangi ürüne indirim yapacağını ne kadar edeceğini gösteriyor mu? Gösteriyorsa nereden bakabilirim?

Ben tüm bilgisayar parçalarını her cuma tek tek toparladım. İncehesap güvenilir. Her şey sorunsuz geldi hem de uygun fiyata aldım. Bu arada her cuma 19:00 itibari ile ürünler yayınlanıyor. 22:00 satışa çıkıyor. Her cuma tek bir ürün alma hakkınız bulunuyor. Saat 22:00 olduğunda 1 dakika geçmeden neredeyse ürün kalmıyor hızlı olmanızda fayda var ayrıca beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünü direk kredi kartı bilgilerini girip işlemi tamamlayın sepette bekletirseniz hakkınızı kaybediyorsunuz.

gaminggecesi.JPG

İncehesap güvenilirdir. Salgın sebebiyle internet alışverişleri ve lojistik gibi sektörler biraz sekteye uğradı fakat firma güvenilir. İhtiyacınız olan ürünü alabilirsiniz.

Muadil bir ürün de indirime girebilir ama ürünü sepete ekle gerekli bilgileri gir derken stok tükendi yanıtı almanız da çok büyük bir ihtimal. Hızlı gelişir o gün herşey.

Ayrıca benden size bir taktik bir kullanıcı aynı üründen sadece bir tane alabiliyor biz ne mi yaptık aynı evde yaşadığım herhangi birinin adına hesap açıp 2. RAM'lerimizi sipariş verdik herhangi bir sıkıntı yaşamadım ürünler elime ulaştı bu taktiği kullanın kullanan vardır zaten biz her cuma 4 hesapla bekleriz çok uygun bir şey çıkınca alırız.

Valla 3-4 seferdir ekran kartı, ram, PSU olsun alıyorum sıkıntısız geliyor.
Cuma gecesi saat 19:00'dan itibaren saat 22:00'a kadar ürünler tek tek açıklanıyor.
22:00'da indirimli halleriyle sınırlı stokta satışa sunuluyor.
Taksit yapıyorlar mı? Vade farkı var mı taksit yapılınca?

Geri
Yukarı