[Cumartesi Anketi] Hangi kitlesel çevrimiçi açık ders için rehber istersiniz?

Kapatın, Secure Boot zaten Windows için geliştirilmiş bir teknoloji. Linux kurmayı engeller Secure Boot.
Laptopun BIOS şifresini bilmiyorum, zaten kasam da gelsin yeni PC toplayıp bunun içini sökeceğim de elimde tek cihaz şimdilik bu laptop. Zorin OS önerir misiniz? Bir indireyim dedim, 2 GB. Normalde maksimum 30 dakikada iner ama bu bayağı bekletti.

Laptopun BIOS şifresini bilmiyorum, zaten kasam da gelsin yeni PC toplayıp bunun içini sökeceğim de elimde tek cihaz şimdilik bu laptop. Zorin OS önerir misiniz? Bir indireyim dedim, 2 GB. Normalde maksimum 30 dakikada iner ama bu bayağı bekletti.
Güzel bir dağıtım, sanırım XFCE sürümünü kuruyorsunuz. Windows alternatifi dağıtımlardan biri.

Lite olanı indireceğim şimdi. Hatta beğenirsem rehber de yaparım. Siz rehberlerinizi nasıl hazırlıyorsunuz genelde?
İlk önce dosya boyutlarına bakıyor ve eski bilgisayarıma kuruyorum. Sonra araçlara, hızına, temalarına ve bug araştırıyorum. Aklımda bunları not edip biraz da kendi fikirlerime karıştırarak hazırlıyorum.

Geri
Yukarı