Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tane doğru düzgün biri yok ki. Al birini vur ötekine. O yüzden hiç kimse.

Liberal Parti'nin adayına oy ver. Şu videoyu izle ve yavaştan tanış, sonrasında diğer videolarını izledikçe tercihinden emin olacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben siyaseti Avrupa'da öğrendim canım. Sen neyi savunduğunu cidden bilmiyorsun. Söyleyecek sözün olmayınca gülersin tabii :D

Nerede öğrendiğin bir şey değiştirmez, istersen uzayda öğren. Kapasite her yerde aynıdır. Hitler de, Mussolini de siyaseti Avrupa'da öğrenmedi mi?

Nerede öğrendiğin bir şey değiştirmez, istersen uzayda öğren. Kapasite her yerde aynıdır. Hitler de, mussolini de siyaseti Avrupa'da öğrenmedi mi?

Şu an senin devletçi ülkenden herkes Avrupa'ya veya batıya doğru kaçmaya çalışıyor :D
Kaldı ki ben Avrupa vatandaşlığına da sahipken inadına Türkiye'ye geldim ki burayı değiştirecek nesil içerisine dahil olmak için. Verdiğin örnekler bile saçmalık içeriyor zaten. Hitler ve Mussolini Liberalizm'e karşı senin gibi faşist, devletçi, sosyalist palavraların yanlılarıydı. Sonu da her zaman otokrasi ile bitmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı