Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erbakan laiklik ilkesine uymadı. Şeyhler ile yemek yiyen ben değildim.
Ne yani sırf şeriatçı diye adam kötü mü oldu? Bu gün siz üretim üretim diye bas bas bağırıyorsunuz. Sizin partiniz kaç fabrika kurdu? Erbakan kaç fabrika?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yani sırf şeriatçı diye adam kötü mü oldu? Bu gün siz üretim üretim diye bas bas bağırıyorsunuz. Sizin partiniz kaç fabrika kurdu? Erbakan kaç fabrika?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynen kan akıtmak çok mantıklı.

Eki Görüntüle 1044131
Pkknın kurucusuna sempati duyan ve ermeni soykırımını kabul eden bir insana müstahak şu kadını savunanları gerçekten anlamıyorum. Sakine cansız kim diye sorarsanız.
sakine cansız (1958, Tunceli - 9 Ocak 2013, paris), örgüt içinde "sara" kod adıyla bilinen, Pkk'nın kurucu üyelerinden, politik aktivist. Tunceli'de doğan cansız, Pkk'nın kurucuları arasında yer alıp örgütte 2013'e kadar faaliyet gösteren beş kişiden biriydi.

Başımızdaki adam da bu kadından pek farklı değil.

Ne yani sırf şeriatçı diye adam kötü mü oldu? Bugün siz üretim üretim diye bas bas bağırıyorsunuz. Sizin partiniz kaç fabrika kurdu? Erbakan kaç fabrika?
Bu şey gibi; "ne yani, Hitler milyonlarca insanı katletti diye kötü mü oludu? Adam milletini iyiliğini istiyordu!".

Cumhurbaşkanı erdoğan, kendisine "cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zat" söyleminden dolayı chp İstanbul il başkanı canan kaftancıoğlu'na 500 bin TL'lik tazminat davası açtı.

Bu kadın kim ki böyle bir şey söyleyebiliyor bu kadının ne olduğunu hepimiz iyi biliyoruz.

Aynen kan akıtmak çok mantıklı.
Zamanında Osmanlı Devleti'nde padişahın atacağı adımları şeyhülislam denetlerdi. Devlet de gayet güzel bir şekilde yönetiliyordu. Din vardı ama dünya devletiydik. Dinin doğru uygulanması gerekir. Sonradan şeyhülislamlar rüşvet ile fetva vermeye başladı ve yönetim kötüleşti.

15 yaşında çocuk bana yalancı diyor sandıkta oyumu mu gördün nedir bu arkadaş. İktidarı desteklemiyoruz diye terörist olduk.
Zamanında osmanlı devleti'nde padişahın atacağı adımları şeyhülislam denetlerdi. Devlet de gayet güzel bir şekilde yönetiliyordu. Din vardı ama dünya devletiydik. Dinin doğru uygulanması gerekir. Sonradan şeyhülislamlar rüşvet ile fetva vermeye başladı ve yönetim kötüleşti.

Git irana görürsün şeyhülislamları nasıl işliyor sistem.

Ermeni soykırımı var diyebilir. Düşünce özgürlüğü.
Hayır, diyemez. Bu düşünce özgürlüğü değil çünkü düşünce özgürlüğü nesnel olmayan şeylerde geçerlidir. Mesela "tanrı gerçek değil" diyebilir çünkü kanıt yok ama "Ermeni soykırımı gerçek" diyemez çünkü tarihi belgelerde her şey kayıtlı.

Eki Görüntüle 1044131
PKK nın kurucusuna sempati duyan ve Ermeni soykırımını kabul eden bir insana müstahak şu kadını savunanları gerçekten anlamıyorum. Sakine cansız kim diye sorarsanız.
Sakine Cansız (1958, Tunceli - 9 Ocak 2013, Paris), örgüt içinde "Sara" kod adıyla bilinen, PKK'nın kurucu üyelerinden, politik aktivist. Tunceli'de doğan Cansız, PKK'nın kurucuları arasında yer alıp örgütte 2013'e kadar faaliyet gösteren beş kişiden biriydi.
*sözde Ermeni soykırımını.

Zamanında osmanlı devleti'nde padişahın atacağı adımları şeyhülislam denetlerdi. Devlet de gayet güzel bir şekilde yönetiliyordu. Din vardı ama dünya devletiydik. Dinin doğru uygulanması gerekir. Sonradan şeyhülislamlar rüşvet ile fetva vermeye başladı ve yönetim kötüleşti.

Git irana görürsün şeyhülislamları nasıl işliyor sistem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı