Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu hakkında tek kelime yazamayanlar neden saldırıya geçiyor?

Bu bir haber. Tek bir kelime ekleme yapmadım. Hepsi haber sitesinde yazanlar.

Cumhurbaşkanına iftira atılınca ne yapacak gidip dövecek hali yok Kemal Kılıçdaroğlu'nu hakkını savunup dava açıyor. Kemal Kılıçdaroğlu haklı ise ispat eder bu sefer kendisi dava açar ve kazanır bu kadar basit.

Konuyu açan kişi böyle haberleri paylaşıp Ak parti yalakalığı yapıyor. Bu haberde çok bir şey yok ama Kılıçdaroğlu'nun evindeki elektrik kesintisiyle alakalı bir şeyler yazmıştı tam hatırlamıyorum.
Anladım.

Erdoğan, başka davalardan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı 250 bin TL'yi de türgev ve ensar vakfı'na bağışladığını söylemişti.

Bu çocukların istismar edildiği ve sonra da AKP'li bakanın çıkıp bir kereden bir şey olmaz dediği vakıf değil mi?

Çok seviyorsan çocuğunu yollasana bu vakıfa?

Bu çocukların istismar edildiği ve sonra da AKP'li bakanın çıkıp bir kereden bir şey olmaz dediği vakıf değil mi?

Çok seviyorsan çocuğunu yollasana bu vakıfa?

Recep bey bu tarz genellemeler olmuyor bence. Yakışmıyor size.

Bir kurumu neden bağlasın bir kendini bilmezin yaptığı. Şimdi atıyorum Technopat editörlerinden birisi taciz tecavüz olayına karışsa bütün firma şirket hatta siz sorumlu mu olursunuz? Yoksa o kişiyi mahkemeye verir iş hakkına son verir ve davacı olursanız siz görevinizi yapmış mı olursunuz?

Not: O sapık 508 yıl ağırlaştırılmış mühebbet hapis cezası almıştı.

Recep bey bu tarz genellemeler olmuyor bence. Yakışmıyor size.

Bir kurumu neden bağlasın bir kendini bilmezin yaptığı. Şimdi atıyorum Technopat editörlerinden birisi taciz tecavüz olayına karışsa bütün firma şirket hatta siz sorumlu mu olursunuz? Yoksa o kişiyi mahkemeye verir iş hakkına son verir ve davacı olursanız siz görevinizi yapmış mı olursunuz?

Peki o "bir kereden bir şey olmaz" diyen bakan görevden alındı mı? Technopat editöründen biri yapsa bence alınır görevden.

O zaman sorun yok bizde mi destek atsak IBAN var mı? Yok dersen ayıp olur IBAN vardır mutlaka vardır.

Adam karısına 2-3 milyon dolarlık dava açıyor, bizim en büyük siyasetçiler 1 milyon TL (61 bin dolar)'lik dava açıyorlar.
Bizi yönetenlere baksana, ülkeyi teslim ediyoruz. 1 milyon liraya ev alamıyorsun EV.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı