Cumhurbaşkanı kararı: Yabancıya gayrimenkul satışına devlet desteği

Türkiye'deki gayrimenkulleri yurt dışında pazarlayan emlakçılara devlet desteği geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan hizmet ihracatlarının desteklenmesine dair Cumhurbaşkanı kararında, yurt dışına gayrimenkul pazarlayan emlakçılara çeşitli destekler sağlanacağı belirtildi.

Tüm ülkeyi yabancılara satacaklar herhalde bu gidişle, sat gitsin (!)

Yerliler vergi vermeye devam!

Alanya'da oturuyorum. Ev sahibimiz bizi evden çıkardı. Evden çıkmak için hazirana kadar süremiz var. Arapın birine kazık fiyattan satmaya çalışıyor evi. Ev arıyoruz. 2+1 veya Dublex. Sahibinden'e bakıyorum, afedersiniz b*k götüren 1+1 eve 12 bin 500 istiyorlar! Şaka gibi! Çok zor durumdayız. Alanya da bildiğiniz ev varsa söyleyin lütfen.

Benim annem gece gündüz ağlarken kirayı ödeyemiyorum diye bunlar ne yapıyor yazık cidden yazık durumum olsaydi cidden bu ülkeden çıkmak için her şeyi yapardim.

Gerci ülkeden çıkmak yerine düzeltmeye bakacağız hep birlikte.
Hocam bu ülkeyi hiç bir partinin düzeltebileceğine inanamıyorum yapacaksa halk kendisi yapacak.

Alanya'da oturuyorum. Ev sahibimiz bizi evden çıkardı. Evden çıkmak için hazirana kadar süremiz var. Arapın birine kazık fiyattan satmaya çalışıyor evi. Ev arıyoruz. 2+1 veya Dublex. Sahibinden'e bakıyorum, afedersiniz b*k götüren 1+1 eve 12 bin 500 istiyorlar! Şaka gibi! Çok zor durumdayız. Alanya da bildiğiniz ev varsa söyleyin lütfen.
Hocam benim bildiğim bu tarz işlerde kira sözleşmesi gibi bir belge olur, öyle kafasına göre kapı dışarı edemez sizi. Şikayet etmeyi düşündünüz mü?

Geri
Yukarı