Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Bıçak tarzı küçük şeyler taşıyorsa evet belli olmama ihtimali var ancak diyelim kişinin taşıdığı şey bir bomba bu bombayı kişi pantolonuna saklayamaz ancak çarşaflı biri kolay kolay saklayabilir. ( Bombadan örnek verme sebebim daha önce böyle olayların görülmüş olması )

Aslında insanların kara çarşaf a neden bu kadar önem verdiğini ya da önemli gördüğünü anlamıyorum dinen gerekli falan diyorlar ancak din de geçmiyor, bu bildiğin ar*plaşmak.

Kara çarşaf giyinimi kesinlikle yasaklanmalı. Bu çarşafı giyenler tamamen anonim olarak etrafımızda dolaşıyor.

Merhabalar ben Ceyhun ve bunlar da cumhurbaşkanı olsaydım benim yapacaklarım bunlar olurdu. Ben yazmaya üşenmedim siz de lütfen okumaya üşenmeyin.

Öncelikle hükumet sistemini değiştirirdim. Çünkü Türkiye'de demokrasinin çok iyi çalıştığını görmedim. Tek parti yapardım çünkü kafası olan siyasetçi yok.

Sonra ise ekonomide yabancı tarım ve madencilik şirketlerini ülkeden çıkarırdım ve millileştirirdim ama bu o ülkelerle batı ile ilişkimizin daha kötü gitmesine sebep olabilir. O yüzden her şeyi yavaş yavaş hallederdim. Sonra batı ile değil doğu ile daha çok pazar oluştururdum. Ama bu biraz uzun bir süreç önce iyi ilişkilerimiz lazım olması lazım ki pazarlar oluşsun. Direk "Allah büyüktür artık doğuya satacağım!" dersen batarsın. Venezuella bunu yaptı ve aç kaldılar ama biz onlar gibi değiliz. Çok fazla verimli toprağımız var. Ve aç kalmayız. Ayrıca çiftçi iken işini kaybedip şehre gelen çiftçileri geri yollardım ve onlara destek sağlardım. Çoğunu memleketinde yaşamak isteyene de yapardım.

Sonra şu mültecilere gelince çoğunu iş gücü olarak kullanırım ve en ufak suçta sınır dışı ederim. Ayrıca bayramda memlekete giden sonra geri gelen mültecileri kurşuna bile dizebilirim onu söyleyeyim. Sanki sınır kapısı değil de OGS gişe giriş çıkış yolu.

Sonra en çok önemi orduma veririm. Çünkü batı bizi indirmeye çalışıyor PKK, YPG vb. terör örgütlerini finanse ederek (Evet DAEŞ'i bile ABD finanse etti gizlice.). Onlarda gaza gelip "Kürdistan, Kürdistan!" diye bağırıyorlar. Sanki alacaklarda o toprakları. Her neyse ordu teknolojime çok çok önem veririm. Çünkü bize adam akıllı ordu tankı satan yok ve yerli malı kullanmak en güvenilir yoldur bence. Çünkü sattıkları mallar güvenilir olmayabilir ve bu dünyada güçlü ordusu olmayanı bitirirler.

Sonra ise ben öz alfabemiz olan "Göktürk alfabesi"ni kullanırım. Bir dinleyin ne olursun.
Dilimiz yine de öğrenmesi en zor dillerden biri olsa da yine Latin karakterler kullandığımız için işimiz biraz daha zor. Burada demek istediğim şu: Hem öz Türkçemize ve Türk kültürümüze döneriz, hem de dilimizi öğrenmek isteyen istihbarat çalışanları daha da zorlanacaktır. Bu sebeple bunu yapmak istiyorum ama çok zorda kalırsam yapmam.

Sonra ise Türk insanında çok olan iş beğenmeme olayını aşmaya çalışırdım. İnsanlara çalışmayı aşılardım. Genelde algılar yüzünden böyle bu iş. Televizyonlarda, internette olan içeriklerle ve aile baskısı ile herkes artık üniversite okumak ve iyi bir iş istiyor. Ben hiç duymadım ya büyüyünce "Çiftçi olacağım, esnaf olacağım." diyen çocukları. Hepsi zaten dopdolu olan iyi maaşlı meslek istiyorlar. Doktor, avukat, makine mühendisliği gibi. Hep aynı değişen bir şey yok yemin ediyorum. Ben mesela o kadar genç değilim ama yine de ben farklı bir iş yapmak istiyorum. İşsizlik sorunu bu yüzden zaten.
Üniversite demişken neden bu eğitim sistemini konuşmuyoruz ki? Şimdiki Türk gençliğine bakın. Hepsi bir avuç terbiyesizden başkası değil. Çünkü adam akıllı disiplin ve ceza sistemi yok. Bu yüzden bu kadar gevşek oldu bu nesil. Adam akıllı ahlak kurallarını öğretir, onları iyi eğitir ve bakarım. Özel okulları ve üniversiteleri kapatırdım çünkü onlar adam sömürmekten bir şey yapmıyorlar. Bunu babamın zoruyla özel okulda okumuş bir öğrenci olarak söylüyorum. Üniversiteleri de adam gibi kalitede ama az yapardım çünkü az olsa da binlerce dandik üniversiteye sahip olmaktan iyidir. Ve bütün liseleri aynı kalite yapardım ama kaliteli olacak tabii. Lise sınavını kaldırırdım. Üniversite sınavında ise barajı ekler ve puanı daha yükseltirdim. Yoksa böyle işsiz gençleri daha fazla görürüz.

Ve akıllı telefonları yasaklardım kendim üretene kadar. Çünkü bizim elimizdeki telefonlar veri topluyorlar ve bizi aptallaştırıyorlar. Bilgisayar da ise kendi işletim sistemini zorunlu kılardım ve yasağı aşmaya çalışanın bilgisayarına el koyar ve bir daha almasını yasaklarım. Telefon içinde aynı.

Şu anki sapık Türk insanları da aile kültürümüz yüzünden. Bu bizim Orta Doğu ve Avrupa kültürünün tampon bölgesi olmamızdan kaynaklanıyor. Bunu düzeltemeye çalışırdım kız erkek ayrımı bize Araplardan geçmiş olmalı. Bunu hemen ortadan kaldırmak için çalışırdım. Bu yüzden Türkiye'de çok fazla taciz var.

Ben yazmaya üşenmedim sizde okumaya üşenmeden buraya kadar geldi iseniz teşekkür ederim neler yapacağımı dinlediğiniz için. Bana katılmıyor olabilirsiniz ama bunlar benim düşüncelerim. Sizleri de çok merak ediyorum sizde yazın ama kısa kısa değil de benim gibi uzun yazın. Ve oy toplamak için falan uydurmadım zaten başta ülkeyi tek parti yapmak istememden anlamışsınızdır.

Çarşafın içine tehlikeli aletler saklayabilirler. Bir de çarşafı ar*plaşmak olarak görüyorum dinde geçmeyen bir şey i yıllarca dinde geçiyor diye yedirdiler.

Çarşaftan kastınız nedir? Çünkü dinde, vücut hatlarının belli olmayacak şekilde örtmek geçiyor.

Çarşaftan kastınız nedir? Çünkü dinde, vücut hatlarının belli olmayacak şekilde örtmek geçiyor.

Kara çarşaf.
  1. Din i devletten tamamen ayırmak.
  2. Çarşaf giyen kadınların AVM gibi büyük kapalı alanlara girişini yasaklamak.
  3. Diyanet e ayrılan bütçeyi azaltmak.
  4. Ezan ı Türkçe yapmak.
  5. Bilim ve eğitim e ayrılan bütçeyi arttırmak.
  6. Türkçeyi zorunlu hale getirmek.
  7. Mülteci konusunda büyük çaplı değişikliklere gitmek.
  8. Kalitesiz ve gereksiz üniversiteleri kapatmak.
  9. Siyasilerin de yargılanmasına izin vermek.
  10. Doğu da ki bölücü fikirleri yok etmek için adımlar atmak.
  11. Anadolu ve doğuda ki gelişememiş şehirleri sanayileştirmek ve güzelleştirmek adına yatırımlar yapmak.
  12. Tarihi eser ve yapıları orijinaline uygun bir biçim de restore ettirmek.
  13. Yerli üretime destek vermek.
  14. Cinsiyet fark etmeksizin tecavüz suçuna kimyasal hadım ve idam cezalarını getirmek ( Şu an aklıma sadece bunlar geliyor )

Yanlış anlaşılmaması adına bir düzeltmede bulunayım çarşaftan kastım kara çarşaf. Baş örtüsü değil.

Kara çarşaf.

Yanlış anlaşılmaması adına bir düzeltmede bulunayım çarşaftan kastım kara çarşaf. Baş örtüsü değil.

Bu çarşaf gibi. Sadece gözleri gözüküyor.

ss.jpg

merhaba ben Ceyhun ve bunlar da Cumhurbaşkanı olsaydım benim yapacaklarım bunlar olurdu. Ben yazmaya üşenmedim siz de lütfen okumaya üşenmeyin.

Öncelikle hükumet sistemini değiştirirdim. Çünkü Türkiye'de demokrasinin çok iyi çalıştığını görmedim. Tek parti yapardım çünkü kafası olan siyasetçi yok.

Farklı düşünce ve fikirleri olan insanları sırf doğru düzgün siyasetçi yok diye göz ardı etmek olur bu ve hiç de mantıklı değil. Bana göre siyasetçiler halkın bir yansımasıdır halk kirli olduğu sürece temiz siyasetçiler 40 yılda bir çıkar. İnsanların okulda normal derslerin yanı sıra iyi bir ahlak eğitimi de alması lazım, böyle olursa tek amacı çalıp çırpmak olan siyasileri görmemiz zorlaşır.

Sonra şu mültecilere gelince çoğunu iş gücü olarak kullanırım ve en ufak suçta sınır dışı ederim. Ayrıca bayramda memlekete giden sonra geri gelen mültecileri kurşuna bile dizebilirim onu söyleyeyim. Sanki sınır kapısı değil de OGS gişe giriş çıkış yolu.

Kurşuna dizmeniz muhtemelen ülkenin itibarını iyice düşürür. Söylediğiniz sorunun en basit çözümü sınırları korumaya alıp bayram için çıkanları ülkeye almamak olur.

Sonra ise ben öz alfabemiz olan "Göktürk alfabesi"ni kullanırım. Bir dinleyin ne olursun.
Dilimiz yine de öğrenmesi en zor dillerden biri olsa da yine Latin karakterler kullandığımız için işimiz biraz daha zor. Burada demek istediğim şu: Hem öz Türkçemize ve Türk kültürümüze döneriz, hem de dilimizi öğrenmek isteyen istihbarat çalışanları daha da zorlanacaktır. Bu sebeple bunu yapmak istiyorum ama çok zorda kalırsam yapmam.

Göktürk alfabesini kullanmak doğru olmaz hem insanlar yeni bir alfabe öğrenmek istemezler hem de Latin alfabesi Göktürk alfabesinden daha kolay ( birkaç sebebi daha var ama yazmaya gerek yok ). Türk kültürü konusunda da dil değiştirmek hiçbir şeyi değiştirmez kültürü korumak için yapmamız gereken şey ülkenin a*aplaşmasını engellemek.

Ve akıllı telefonları yasaklardım kendim üretene kadar. Çünkü bizim elimizdeki telefonlar veri topluyorlar ve bizi aptallaştırıyorlar. Bilgisayar da ise kendi işletim sistemini zorunlu kılardım ve yasağı aşmaya çalışanın bilgisayarına el koyar ve bir daha almasını yasaklarım. Telefon içinde aynı.

Bu çok yanlış bir düşünce yabancı markaları yasaklamanın sonucu facia olur. Yabancı markalara izin verip yerli sistemlere gerekli desteği verip ortaya kaliteli ürünler çıkarmamız lazım iyi reklam politikaları ile yerli ürünlerin kullanıcı sayıları gün geçtikçe artar zaten. İnsanlar bugün yerli markalara haklı olarak güvenmiyor çünkü çok büyük kısmı ya yurt dışından kalitesiz ürün getirip üzerine logo basıyor ya da kalitesiz ürün üretip başarılı olmak adına insanların milliyetçi duygularını sömürüp satışlarını arttırmaya çalışıyor.
  1. Din i devletten tamamen ayırmak.
  2. Çarşaf giyen kadınların AVM gibi büyük kapalı alanlara girişini yasaklamak.
  3. Diyanet e ayrılan bütçeyi azaltmak.
  4. Ezan ı Türkçe yapmak.
  5. Bilim ve eğitim e ayrılan bütçeyi arttırmak.
  6. Türkçeyi zorunlu hale getirmek.
  7. Mülteci konusunda büyük çaplı değişikliklere gitmek.
  8. Kalitesiz ve gereksiz üniversiteleri kapatmak.
  9. Siyasilerin de yargılanmasına izin vermek.
  10. Doğu da ki bölücü fikirleri yok etmek için adımlar atmak.
  11. Anadolu ve doğuda ki gelişememiş şehirleri sanayileştirmek ve güzelleştirmek adına yatırımlar yapmak.
  12. Tarihi eser ve yapıları orijinaline uygun bir biçim de restore ettirmek.
  13. Yerli üretime destek vermek.
  14. Cinsiyet fark etmeksizin tecavüz suçuna kimyasal hadım ve idam cezalarını getirmek ( Şu an aklıma sadece bunlar geliyor )

Bu maddelere bir ekleme de daha bulunayım. Türkçe isim zorunluluğu getirirdim.

1 artık özelleştirme ve yap işlet devlet gibi saçmalıkları yapmaz işçinin emeğini korur tarıma ve sanayiye yatırım yapardım.
2 eğitim sistemini tamamen değiştirip Avrupa standartlarına getiridim.

Geri
Yukarı