Cumhurbaşkanı olsaydınız neler yapardınız?

Sarayı dondururdum kendime miss gibi villa alırdım günlük 10 milyon TL'yi fakirlere dağıtırdım bir çocuk doğduğundan itibaren 2 haftada bir birisi çocuğun nasıl büyüdüğüne bakacak çocuğa okulun önemi derslerin önemi anlatacak soru çözmenin önemi anlatır annesi de ona destek verirdi böylece hırsızlık cinayet kadın şiddet gibi olaylar %60 gibi oranla giderdi twwiter da genç fikirler diye hesap açardım herkes bu ülkede ne yapmamı gerektiğini söylerlerdi ona göre hareket ederdim sınıflar en fazla 20 kişi yapardım bütçesi olmayan okullara beleşten yaparım.

Ve bilim adamlarına destek verirdim uzaya havacılığa önem verirdim.

dostum konuyla alakasız fakat sana nerden ulaşabilirim? ekran kartı hakkında sorum var da

Buradan yazabilirsin veya Youtube kanalımda herhangi bir videonun altına yorum bırakırsın cevaplarım. Genelde test videoları yüklüyorum sistemimle alakalı.

Eğitimi özelleştirirdim, en azından %75'ini falan, küçük şehirlerde devlet eğitim verirdi sadece. Tarıma önem verirdim ve BOP'un eş başkanı olmazdım.

Suriyelerileri ülkeden atardım. Nefret ediyorum şu Suriyelilerden, nefret. Onlar daha vergi bile vermiyorlar. Aynı zamanda meslek bulamasalar bile 4-5 bin TL maaş filan alıyorlar. Yetmiyor, onlar yüzünden benim ailemin maaşından kesiliyor ve bu da yetmezmiş gibi ülkemizi kirletiyorlar. En çok da denizleri. Onları ülkeden attıktan sonra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u görevinden alırdım. Çevreyi kirletenlere 3 yıl, adam ve özellikle kadın öldürenlere ömür boyu hapis cezası uygulardım...

Yeni konular

Geri
Yukarı