Cumhurbaşkanı'na hakaret CİMER'e şikayet edilirse ceza verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında önüne gelen cimer e şikayette bulunuyor ya cimere asılsın şikayette bulunanları 3gün nezarete atıcaksın sonra ifadesini alacaksın bir daha böyle önüne gelen şeyi şikayet edebiliyor mu göreceğiz.

Son düzenleme:
Bence hemen şikayet etmelisin yoksa cumhuru reisimize suikast uygulayacaklar adamlar hazırlıklı olsun.

Daha oy verme yaşı dolmayan çoluk çocuk doluşmuş vallahi konuya. Hangi biriyle başa çıkacağım diye düşünürken, en iyisi cevap vermeyip gülücük atmaya karar verdim :) böylece onları daha çok kudurtacaktım :)

Niye bu kadar uzattınız konuyu ve dalgaya vurdunuz :D hayır verilmez deyin bitsin olay

Daha oy verme yaşı dolmayan çoluk çocuk doluşmuş vallahi konuya. Hangi biriyle başa çıkacağım diye düşünürken, en iyisi cevap vermeyip gülücük atmaya karar verdim :) böylece onları daha çok kudurtacaktım :)

Cumhuru reisini çok fazla ilahlaştırmışsın en ufak şeyde şikayet etsem ne olur diye konu açıyorsun sana acıyorum sizi piyon gibi kullanan kişilerin kölesi olmaya devam mı edeceksiniz?

Reis sana nickten yaş algılama yeteneği bahşetmiş galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı