Cumhurbaşkanı'nın gençliğe hitabesi

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!"​

Adam kendi hitabesini daha kendisi yayınlamamış dandik bir yurt bunu kullanıyor diye resmileştirmenin anlamı yok. Yalakalık için uydurup yazmışlardır bir kağıt parçası o onların problemi.

Adam kendi hitabesini daha kendisi yayınlamamış dandik bir yurt bunu kullanıyor diye resmileştirmenin anlamı yok. Yalakalık için uydurup yazmışlardır bir kağıt parçası o onların problemi.
Üstünde imzası var. Eğer onun yapmadığı bir şey ve üzerinde imzası varsa bu suç teşkil eder büyük ihtimal çok bilgim yok ama eder büyük ihtimal.

Geri
Yukarı