Curved VA monitör mü Düz IPS mi?

24G2U kullandım 1 hafta boyunca. Ölü pixelden dolayı iade ettim. Ayak yapısı dışında da fiyatına göre bir eksisini göremedim. O da benim monitöre çok yakın oturmam ile alakalı. Şansınız varsa gidin elden alın. 4.denemem oldu, hala sorunsuz bir monitör bulamadım. 2'den fazla ölü pixel oluyor.
İşte bu ölü piksel denen beladan çok çekiniyordum alırken. Benim aldığım zamanda tam yasakların olduğu, mağazaların kapalı olduğu bir zamandı. Normalde teknoloji konusunda çok şanssız bir insanımdır. Gözü karartıp incehesap üzerinden verdim siparişi. Şansıma ölü piksel çıkmadı. Bu ölü piksel olayı bütün monitörlerde oluşabilen bir olay diye biliyorum. Ama evet artık mağazalar açık. Elden deneyerek alabilirseniz daha iyi olur.

@mstrfnd Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Ölü piksel durumuna üzüldüm, inşallah bende öyle bir sorun çıkmaz :(
@07alone07 Sinerji üzerinden alacağım bende inşallah bir sorun çıkmaz.

Şahsen Hepsiburada ve Amazon üzerinden aldım monitörleri. Böyle sorunlar çıkarsa kolay iade edebileyim diye. Sinerjinin iade konusundaki tavrını bilmiyorum umarım istediğiniz gibi çıkar.

Samsung 5 ölü pikselden sonra işlem yapıyor. Cihazının arkasında duran bir monitör almanızı tavsiye ederim eğer öyle bir firma varsa.
Samsung Curved monitöre sahibim ölü piksel çıktı Samsung işlem yapmadı.

Geri
Yukarı