Curved monitör mü, düz monitör mü?

Mübarek artık al şu monitörü sende rahatla bizde rahatlayalım. Sana söyledik VA panel bütün curved monitörler diye. O fiyata alabileceğin en iyi monitörü de attık sana.

Yoo bütün kavisli monitörler VA değil, o nereden çıktı?
Örnek:

Yoo bütün kavisli monitörler VA değil, o nereden çıktı?
Örnek:
'Arkadaşın belirttiği bütçede' ıps paneller yapıları gereği daha zor büküldüğü için fiyatları uçuk oluyor. Ayrıca arkadaş fps için istiyor. Senin attığın 60Hz bütçe daahda yukarı çıkar. Birde bi akıllı kendiniz gibi yoo diyip atlıyorsunuz ya gülmekten kendimi alamıyorum. Bütçesi 8k çocuğun.

Va curved kullanıyorum. Renkler biraz soluk, Nvidia panelinden renkleri ayarladım daha iyi oldu. Curved seviyorsan al pişman olmazsın.

Va curved kullanıyorum. Renkler biraz soluk, Nvidia panelinden renkleri ayarladım daha iyi oldu. Curved seviyorsan al pişman olmazsın.
Hangi model sizde?

'Arkadaşın belirttiği bütçede' ıps paneller yapıları gereği daha zor büküldüğü için fiyatları uçuk oluyor. Ayrıca arkadaş fps için istiyor. Senin attığın 60Hz bütçe daahda yukarı çıkar. Birde bi akıllı kendiniz gibi yoo diyip atlıyorsunuz ya gülmekten kendimi alamıyorum. Bütçesi 8k çocuğun.

Bakın ben öneri mi yapmışım? Verdiğiniz genel yargının yanlış olduğunu söylüyorum. Belirttiğiniz bütçede dememişsiniz. Özellikle belirtirseniz sorun olmaz. Ama genel yargıda bulunup yanlış bilgi veriyorsunuz.

Bakın ben öneri mi yapmışım? Verdiğiniz genel yargının yanlış olduğunu söylüyorum. Belirttiğiniz bütçede dememişsiniz. Özellikle belirtirseniz sorun olmaz. Ama genel yargıda bulunup yanlış bilgi veriyorsunuz.
Ben arkadaşın belirttiği bütçeye bağlı olarak konuştum. Siz onun dışında yoo diyip 12k lık monitör paylaşmışsınız. Anlayabiliyorum bleki yanlış anlaşılmıştır cümleyi düzelttim.

Son düzenleme:
Ben arkadaşın belirttiği bütçeye bağlı olarak konuştum. Siz onun dışında yoo diyip 12k lık monitör paylaşmışsınız. ANlayabiliyorum bleki yanlış anlaşılmıştır cümleyi düzelttim.

Tamamdır. Birbirimizi yanlış anlamışız. Ben bütçeye bağlı olduğunu yazmamış olduğunuz için genel konuştuğunuzu düşündüm, ondan öyle yazdım. Teşekkür ederim.

'Arkadaşın belirttiği bütçede' IPS paneller yapıları gereği daha zor büküldüğü için fiyatları uçuk oluyor. Ayrıca arkadaş FPS için istiyor. Senin attığın 60Hz bütçe daahda yukarı çıkar. Bir de bir akıllı kendiniz gibi yoo deyip atlıyorsunuz ya gülmekten kendimi alamıyorum. Bütçesi 8K çocuğun.

Çocuk değil ismim izzet konuşurken dikkat et.

Geri
Yukarı