Custom ROM yüklü telefon EasyCep'e satilir mi?

efeddd311

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum S10 Plus LineageOS Custom ROM'u yuklu telefonu EasyCep mediamark gibi yerlere satmayi dusunuyorum. Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Telefonum S10 Plus LineageOS Custom ROM'u yuklu telefonu EasyCep mediamark gibi yerlere satmayi dusunuyorum. Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Stock ROM atıp, bootloader kapatmakta fayda var. Ama sonuçta Knox sayacı sıfırlandığından belki yine sorun çıkartabilirler.

Stock ROM atıp, bootloader kapatmakta fayda var. Ama sonuçta Knox sayacı sıfırlandığından belki yine sorun çıkartabilirler.

Telefonun garantisi zaten bitti neredeyse 4.5 5 yillik bir telefon kendi sitelerinden baktigjmda telefon aciliyor mu ekrani arkasi vs. nasil tarzi sorular vardi ve bu tur yazilimla alakali sorular yoktu.

Telefonun garantisi zaten bitti neredeyse 4.5 5 yillik bir telefon kendi sitelerinden baktigjmda telefon aciliyor mu ekrani arkasi vs. nasıl tarzi sorular vardi ve bu tur yazilimla alakali sorular yoktu.

O soruları soranlar nereden bilsin Knox nedir :) samsunga özel bazı özellikleri kullanamıyorsun Knox olmayınca. O yüzden belirtmek istedim.

Geri
Yukarı