Cyanogenmod Nedir

Telefon modelin nedir ? Ona göre değişir. Ama ben pek tavsiye etmem. XDA forumunda modeline ait geliştirilmeye devam eden ve özellikli ROM'ları kullan. Cyanogenmod bomboş açıkçası.

Bana kalırsa orijinal roma sadece root yetkisi almak daha mantıklı. Neden derseniz hangi romu kullandıysam hepsinde stabilite sorunlarıyla karşılaştım. Ancak şimdiki romum ne kadar stabil olmasa da telefona sağladığı fonksiyonlardan dolayı orijinal roma dönmüyorum.

Daha bugün S3 Mini'ye 4.4.3 (CyanogenMod 11) kurdum, Samsung 4.1.2'den 4.2'ye bile geçirmedi bizi :) Ha elime ne geçti; hiç bir şey. Daha hızlı ve saf Google arayüzü, saçma sapan Samsung uygulamaları (Samsung Sinema, Push Service vb.) yok ve kilit ekranı, status bar vs. hepsi çok daha hoşuma gidiyor. CM11'in Samsung Rom'una kıyasla tek eksiği Müzik Çalar'ının yetersiz oluşu. DoubleTwist marketteki en güzel (ve kesinlikle samsung müzik çalarına en iyi alternatif) müzik oynatıcı ama onda da yer yer çok küçük takılmalar oluyor mâlum telefon yavaş. müzik çalar hariç forever CM! :neo:

Daha bugün S3 Mini'ye 4.4.3 (CyanogenMod 11) kurdum, Samsung 4.1.2'den 4.2'ye bile geçirmedi bizi :) Ha elime ne geçti; hiç bir şey. Daha hızlı ve saf Google arayüzü, saçma sapan Samsung uygulamaları (Samsung Sinema, Push Service vb.) yok ve kilit ekranı, status bar vs. hepsi çok daha hoşuma gidiyor. CM11'in Samsung Rom'una kıyasla tek eksiği Müzik Çalar'ının yetersiz oluşu. DoubleTwist marketteki en güzel (ve kesinlikle samsung müzik çalarına en iyi alternatif) müzik oynatıcı ama onda da yer yer çok küçük takılmalar oluyor mâlum telefon yavaş. müzik çalar hariç forever CM! :neo:
Zaten root gerektiren uygulama kaldırıcılar ile o gereksiz uygulamalardan kurtulmak mümkün :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı