Cyberpunk 2077 1.1 yaması, düzeltmeler ve 'kararlılık iyileştirmeleriyle' yayınlandı

Delamain sorununu çözdük yazmışlar ama eskiden en azından bölgeye girdiğimde arıyordu, telefonu cevaplayamıyordum. Şimdi artık hiç aramıyor.

FPS daha dengeli olmuş. Oynarken sürekli FPS düşüşü yaşıyordum. Güncellemeyi 2 saat kadar deneyimledim ve hiç FPS düşüşü yaşamadım. Kaplama gecikmeleri de düzeltilmiş. Gayet güzel olmuş. Bu güncellemeyi ben oyunu %100 bitirdikten sonra getiren CDPR'ı kınıyorum. Şimdi rahat rahat oynamak için bir kez daha başlayayım.

1611420517917.png

Hiç karşılaşmadığım hatalarla karşılaşıyorum. Düzeltmeler ve kararlılık iyileştirmeleri (Görmeyenler için gökyüzündeki arabalara dikkat). Dipnot: CP 2077'de uçan araba yok.

Beni en çok üzen şey bundan 3-4 ay sonra her open world oyununda olan ama ne hikmetse "next gen" bu oyunda olmayan özellikleri(araba özelleştirme, berber gibi) "free dlc" diye yutturacaklar ve millet işte budur be en iyi firma be asla kazık atmaz deyip oyunun çıkışında olan bütün saçmalıkları koyun gibi unutacak. Sonra yeniden ona buna hypelanacaklar ya üzücü.

İnsanların ne yaptıkları, ne düşündükleri, neyle gaza gelip neye tepki verdikleri seni niye bu kadar üzüyor? Adamlar hata yaptı, bu hatalarını da içtenlikle dile getirip özür diledi. Ayrıca çıkardıkları oyunun DRM koruması yok, neredeyse çıkar çıkmaz korsanı piyasaya çıktı. Allah bilir oyunun orijinaline bile sahip olmadan oyuna çamur atan tonla gereksizden birisindir, kim bilir.
Pandemi döneminin araya girmesiyle en basit bakkallar bile ne büyük zorluklar yaşadı, bu adamların binlerce çalışanı var, kim bilir nasıl zorluklar yaşadılar. Ayrıca çıkışı ertelenen tek oyun da bu değildi. Bu iş bu kadar kolay değil.
Evet sorunlu bir oyun çıkardılar, evet bir çok özelliğini kırptılar, evet muhtemelen çıkışta olması düşünülen bazı özellikler sonradan dlc olarak eklenecek ve belki de tamamı eklenemeyecek, ama yine de bu kadar acımasızca eleştirilmeleri bence hiç adil değil. Beğenmediysen iade et, paranı geri al (tabi gerçekten parasını verip aldıysan).

İnsanların ne yaptıkları, ne düşündükleri, neyle gaza gelip neye tepki verdikleri seni niye bu kadar üzüyor? Adamlar hata yaptı, bu hatalarını da içtenlikle dile getirip özür diledi. Ayrıca çıkardıkları oyunun DRM koruması yok, neredeyse çıkar çıkmaz korsanı piyasaya çıktı. Allah bilir oyunun orijinaline bile sahip olmadan oyuna çamur atan tonla gereksizden birisindir, kim bilir.
Pandemi döneminin araya girmesiyle en basit bakkallar bile ne büyük zorluklar yaşadı, bu adamların binlerce çalışanı var, kim bilir nasıl zorluklar yaşadılar. Ayrıca çıkışı ertelenen tek oyun da bu değildi. Bu iş bu kadar kolay değil.
Evet sorunlu bir oyun çıkardılar, evet bir çok özelliğini kırptılar, evet muhtemelen çıkışta olması düşünülen bazı özellikler sonradan dlc olarak eklenecek ve belki de tamamı eklenemeyecek, ama yine de bu kadar acımasızca eleştirilmeleri bence hiç adil değil. Beğenmediysen iade et, paranı geri al (tabi gerçekten parasını verip aldıysan).
Şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor dedikleri konsolda fiyasko çıkardılar. Yani düpedüz yalan söylediler ve sen buna rağmen savunuyor musun? Üstelik çalışanlarla yapılan röportajlarda da gördük; oyunun tamamlanmadan çıkarıldığını herkes gayet iyi biliyormuş. Öyle pandemi girdi araya demekle de olay çözülmüyor. Yaşanan her olumsuz gelişmede pandemiyi bahane ederek anca fanboyları avutursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı