Cyberpunk 2077, Epic Games kuponuyla beraber 106 TL

Witcher'da ilk çıktğında onlarca hata ile çıktı ama zamanla düzeldi ve şu an bir başyapıt olarak gösteriliyor bu da öyle olacak evet hataları var halen var ama düzeldikce daha da iyi olacak sonuçta bu oyun benim gözümde 1 kere oynanyıp bitirelecek bir oyun değil bu oyun 3 karakter barındırıyor en az 3 kere bitiririm yani kısa lafın özü şu zamanı gelince bir başyapıt olacak oyunu kütüphaneye 106 TL'ye atmak bence çok iyi bir karar tabii benim düşüncem :)

3 karakter var, ama yok hocam hiçbir şey değişmiyor, sadece 10 dakika prolog değişiyor, bu oyunu 2 kere oynayabilecek varsa helal olsun diyorum, başyapıt asla olamaz hocam, başyapıt olabilecek hiçbir kapasitesi yok ne hikaye anlamında ne oyun yapısı anlamında, oyunu tamamen en baştan yapmaları gerek sizin dediğiniz şey için.

3 karakter var, ama yok hocam hiçbir şey değişmiyor, sadece 10 dakika prolog değişiyor, bu oyunu 2 kere oynayabilecek varsa helal olsun diyorum, başyapıt asla olamaz hocam, başyapıt olabilecek hiçbir kapasitesi yok ne hikaye anlamında ne oyun yapısı anlamında, oyunu tamamen en baştan yapmaları gerek sizin dediğiniz şey için.
Dediğiniz gibi 3 tane hikaye falan yok palavra, son yine aynı son. Sadece başı farklı o kadar. Sanarsınız adamlar Witcher gibi farklı ana hikayeyi tek oyuna koymuş.

İnsanları üzmek istemem ama Witcher 3'ü öven kesim çoğunlukla kafasını CS:GO veya LoL'den kaldırıp hikayeli oyun oynamaya çalışan insanlardan oluşuyor. Çoğunluğa girmeyenler alınmasın. 🥲

İnsanları üzmek istemem ama Witcher 3'ü öven kesim çoğunlukla kafasını CS:GO veya LoL'den kaldırıp hikayeli oyun oynamaya çalışan insanlardan oluşuyor. Çoğunluğa girmeyenler alınmasın. 🥲

tamam sensin

Hocam sizce Borderlands 3 (40tl) mi Cyberpunk 2077 almak mı daha mantıklı? İki oyunu da aynı seviyede merak ediyorum. Borderlands 1 ve 2'yi severek oynamış biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı