Oyun Cyberpunk 2077 124 TL

Bağımsız firmaların oyunları bile 50 60 TL'ye satılırken bu oyuna 124 lira pahalı değil hocam, öğrencisinizdir veya geliriniz yoktur sizin için pahalı geliyordur orası öznel kısmı fakat 100 liranın 10 lira gibi olduğu bu zamanda gayet uygun bir fiyat. Abartmamak lazım.

Diğer yorumları okumadım ama kesinlikle haklısınız boyle AAA bir oyun için para değil bir pizza 200-300 TL.😔

Ne kadar boş yapmışlar yoruma. Hele şu oyunlar 40-50 TL olması lazım diyen adam bayağı kahkaha attırdı. Şu zamanlarda 300-400 TL arası bir AAA oyun için uygun. Şu an çoğu firma fiyatları 700-1200 arasına çekmiş bile. Millet 50 TL GoW olsun diyor. Siz nerede yaşıyorsunuz. Döner olmuş 90 lira 50 lira oyun diyor 😂

Sanırım dünyada en ucuz 2077 bizim ülkemizde satılıyor.
SteamDB verilerine göre Arjantin'den sonra en ucuz Türkiye'de satılmaktadır.

Yapıştırdım

Dosya Ekleri

• cp.png
    cp.png
    212,2 KB · Görüntüleme: 52
Amma boş yapılmış konuya, süper bir fiyat al geç bitti. Ben çıkar çıkmaz 250₺'ye almıştım. Tabi ben o zamanlar yayın için almıştım. Ama bu oyun için 250₺ bile süper fiyat, o zamanlar çok hata vardı. Ancak oynanmasına mani olmuyordu. Şimdi o hataların %90'ını giderdiler. Zaten bug, glicth ile karşılaşmadığın %100 mükemmel oyun olamaz. Alanlara hayırlı olsun, çok keyif alacaklarına eminim.

Geri
Yukarı