Oyun Cyberpunk 2077 124 TL

Şahane oyun üstelik resmi Türkçe. Gerçekten bu fiyata almayan kur güncellemesi gelince pişman olacak. Ayrıca oyun yağ gibi akıyor şu an da ilk çıkışta olan sorunların hepsini düzeltti adamlar.

Bu fiyata değer. Zam yemeden önce alınmalı.
124 lira edecek bir oyun değil, inan bana. 😳 15 liralık Witcher 3'ten bile daha keyif almıştım. Bu sıkıcı.

Herkesin beğenebileceği bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Oyun iyidir kötüdür kişiden kişiye değişir. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız (ve bugları görmezden gelebiliyorsanız) alınabilir.

Pahalılık ve ucuzluk aslında insanın bütçesine göre belirlenir. En azından ben öyle düşünüyorum. Oyun için mesela 500 lira rahatça ayırabiliyorsam 124 lira çok ucuz. Ama param 50 liraysa 124'e ohooo derim pahalı diye de eklerim. Param yoksa da fiyatlar uçmuş gitmiş diyebilirim. Alım gücüne oranla değişiyor, demek istediğim. Evet artık her şey çok pahalı olmaya başladı ancak imkanı olan bunu birkaç saniye düşünürken olmayan dakikalarca hatta haftalarca düşünebiliyor ve bu da yaşam görüşüne tesir ediyor. Umarım herkesin rahatça oyun alabileceği dönemlere ulaşırız el birliğiyle. Bu arada elimden geldiğince oyun hediye edeceğimin sözünü vermiş olayım. Birkaç kez The Witcher 3 paylaşımı yapmıştım. Devamı da gelecektir... :)

Bu fiyata değer. Zam yemeden önce alınmalı.
CS deki kasaları satıyom üstüne 20 lira ekleyip alacağım :d

Geri
Yukarı